Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted megérdemelten esett...

Szerinted megérdemelten esett ki a Non STop az X-faktorból?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
ők voltak a legjobbak! csak miattuk néztem a műsort, és minden szombat után egy hetet vártam, hogy ujra halhassam őket, 1 hetet... nagyon kiváncsi voltam.. vajon mit énekelnek.... és ennek vége... nincs tovább... a nonstop..kiesett :S ui.: persze az a k*rva dorka bennmaradt .. egy hangot nem tud kiénekelni.......
2010. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Király L. Norbi produkciói idegesítőek (a számomra, folyton rekedten kiabál, most szerencsére nem, de akkor is), Vastag Tomi még hazamehetne, és visszajöhetne öt év múlva (még éretlen, akkor nagyon felkapott lehetne, de most...), a bátyja olyan, mint Kökény Attila a megasztárból, neki sem kéne már itt lennie, jól eléldegél zenészként anélkül is. A lányok megérdemelten vannak benn szerintem, bár Dorkának még nagyon sokat kellene fejlődnie, de halad. Nicolas meg számomra is unalmas, egyhangú, egyforma, de ez az én véleményem. Wolf Katit meg az isten áldja, tehetség :)
2010. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
De ez h történhetett meg?... mindenhol szeretik az x-faktort.... lehetetlen!! ez csak egy áloom ='(.... nem láthatom őket többé ?='(((
2010. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
bocsánat nem xfaktort.. nonstopot*
2010. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Továbbjutottak volna, ha nem Nikolassal kell párbajozniuk. Sajnálatos, hogy így alakult, de ha kettejük közt kell dönteni, akkor tényleg inkább a Nikolas maradjon. Kár értük, vannak náluk sokkal gyengébbek.
2010. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem ők voltak a legjobbak , de ez nem jó párbaj vót:(

Dorkát én se értem, egyhangú. A Vastag testvérek meg a tinilányok kedvencei- és ez azért nagy előny, így magunk között szólva (sajnos) ...

2010. nov. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

Első válaszoló!

Hogy mersz ilyet írni Dorkára? Szégyelld magad!

Hogy a kérdésre is válaszoljak, sztem Nikolasnak kellett volna mennie.

2010. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Dorka és kisebbik Vastag a két gyenge láncszem, a többiek nagyjából egy szinten vannak, azért nehéz választani. A Non Stop szerintem inkább a Csillag születikbe való, itt túlságosan kitüntek a többiek közül. Mindenesetre nem voltak rosszak.
2010. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon csíptem őket...

Nicolast nem szeretem,egyáltalán..Sztem tök sza* volt tegnap..


De valahol megértem h a csapat esett ki..

2010. nov. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnáltam, mert egyéniségek voltak. Egyediek, különlegesek. Nicolast viszont már nem igazán bírom. Hihetetlenül egyhangú. Semmi újat nem mutat már, mindig ugyanabban a stílusban énekel, nem látok különbséget az előadásai között. A Hallelujája jó volt, de elmúlt. Mutasson valami újat... :S
2010. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!