Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » [Tóth Lüszi] Hogy lehetnek...

[Tóth Lüszi] Hogy lehetnek ilyen mocskok a magyarok?

Figyelt kérdés

[link]


Lényeg, hogy egy külföldi menedzser felfigyelt Lüszire, és klipet/zenét is csináltak. Normális ország örülne , hogy sikerült neki eddig is eljutni, és az országot képviseli a maga módján.


Hát nem, a magyarok mocskolják, gúnyolják, sárba tiporják, lenézik meg miegymás.


Ha egyszer valami számmal befut, én a helyében letagadnám a származásomat, mert ez a hülye ország nem érdemli meg!!


Ezek a magyarok? Hát nagy kár, hogy ide születtem....


2010. nov. 13. 16:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
valóban, ezt tényleg szégyellni kell :D
2010. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

mert szörnyű ez a zene...

Te nem hallasz?

2011. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tömény irigység + csordaszellem.
2013. febr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

Utolsónak igaza van.

..és nem lesz attól ribi egy kislány, ha korán kezd énekelni. Hány olyan kis ribi van, aki nem énekel?!?!

2013. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tudom h régi de...Én egyszerűen el sem hiszem,hogy lehet egy ember ilyen undorító viselkedésű a másikkal...Könyőrgöm ha nem tetszik a klipp akkor sem kellene róla így beszélni,Lüszinek ez hogy esik szerintetek? Oké hogy nem tetszik a klipp rendben,de ártott neked valamit amiért lenne okotok így beszélni róla? Válasz sem kell tudom hogy nem..Ennyi rosszindulatú ember,ti vagytok szánalmasak akik így beszéltek róla,ugyanis Lüszi egy nagyon értékes,tehetséges aranyos lány,aki szép is :) És "kedves" szidalmazók,örülnétek csak fele ilyen jó hangnak mint Lüszi.Csak nézzetek utána,hogy anno a mentorok mit mondtak neki,ámultak bámultak hogy oda ment egy kicsi lány és olyan énekhangot mutatott ami elképesztő.A hangja pedig különleges:))) Kedvencem mikor Caramellel duettezett
2017. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Úgyhogy szerintem az irigységnek is van határa.előző voltam.
2017. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!