Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » [Tóth Lüszi] Hogy lehetnek...

[Tóth Lüszi] Hogy lehetnek ilyen mocskok a magyarok?

Figyelt kérdés

[link]


Lényeg, hogy egy külföldi menedzser felfigyelt Lüszire, és klipet/zenét is csináltak. Normális ország örülne , hogy sikerült neki eddig is eljutni, és az országot képviseli a maga módján.


Hát nem, a magyarok mocskolják, gúnyolják, sárba tiporják, lenézik meg miegymás.


Ha egyszer valami számmal befut, én a helyében letagadnám a származásomat, mert ez a hülye ország nem érdemli meg!!


Ezek a magyarok? Hát nagy kár, hogy ide születtem....


2010. nov. 13. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Befut? A saját videoklipjében nem tud szinkrontátogni... Mi lenne vele egy hakniban?
2010. nov. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Kedves Kérdező: megnézted te ezt a klipet???? Valami eszméletlen rossz hulladék.
2010. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
A klip és a szám az átlagos tucatgagyi pop színvonalát is alulról súrolja, ha egyáltalán. Ettől kéne hasra esni? Bocs, de nem fogok...
2010. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert mit tud ez a Lüszi? Az énekhangját már hallottam, de énekelni még soha. Ha látni akarsz valakit ÉNEKELNI, nézz meg egy-két Christina Aguilera élő előadást a YouTube-n.
2010. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező ahogy a második hozzászóló is kérdezte láttad a klipet?

A zenét még átlagosnak sem nevezném a klip pedig förtelmesen gagyi.

De ha neked ez tetszik,ezt szereted hallgatni szíved joga.

És hogy egyszer valamikor befut,na azt kétlem előbb lesz világsztár Pista bácsi a sarki kocsmából mit Tóth Lüszi.

2010. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Neked mi tetszik a zenében, a klipben?

Mondj 1 dolgot, ami szerinted jó!


Ha nem tudsz, márpedig valószínűleg nem tudsz, az azt bizonyítja, hogy csak egy unalmas magyarszidó troll vagy.

2010. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bumbi02 ***** válasza:
39%

hát megnéztem a klippet, elég gagyi.. kaposvári vagyok, ennek a klippnek a költségvetése a 100e forintot nem érhette el szerintem és akk még sokat is mondtam.. ahogy be van vágva a kék tenger elé, vagy a tájkép elé az vmi nagyon gagyi, legutobb a '90es filmekben láttam hasonló vágás technikát... mire legyünk büszkék? igen szépen énekel, de az országban kb van 1000 másik ilyen hangu ilyen koru lány. csak nekik a szüleik normálisak és 14 évesen nem engedik el őket megasztárba.. nézd meg pl, patai annát, fél évet kihagyott suliból megasztár miatt, azt nem jött össze.. most mehet vissza suliba, aztán pótolhat annyit hogy belegebed, évet ismétel, elzüllik.. tóth lüszikéről is hallottam h bulikba már takony részegen érkezik meg. nem engednék 18 alatt senkit se tehetségkutatóba, aki tehetséges az 3 év mulva is tehetséges marad, és ien tehetségkutatók évente vannak. 14 évesen nincs lekésve semmiről, de 18 évesen se..

de kérdező, ez alapján a klipp alapján ne csodáld hogy lenézik. ha már valaki számot ír és klippet csinál:

- legyen mondanivalója a számnak

- legyen egy jó klipp


itt egyiket se találtam meg. csak a csodálatos müvésznevet hogy Lucienne..

2010. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Én is megnéztem a klipet. Hangot az átlagosnak mondanám, voltak jobb hangú osztálytársaim, de ők nem indultak semmi ilyen "tehetségkutatón". A klip borzalmas, ilyen vágási technikát én is csinálok, 0 tudással. Szerintem költségvetése max. 60-90ezer forint.

Szerintem egy jó számnak legyen mondanivalója és a klip passzoljon a zenéhez.


15/F

2010. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Én magyar vagyok és igenis szégyellem, hogy egy ilyen tehetségtelen ostoba liba is innen származik. Ha szerinted meg mocskok a magyarok, akkor Lüszikével együtt takarodj a jó büdös p*csába innen! KÖszi!
2010. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
"Azért, mert egy sz@r országban élek még nem fogok sz@rt enni..."
2010. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!