Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt válasszak?

Milyen gitárt válasszak?

Figyelt kérdés

Találtam a neten egy tremolós és egy fix húrlábas gitárt, mindkettő 29900Ft. Nem tudom, hogy melyiket válasszam, mert félek, hogy a tremolósnak talán rosszabb minőségű valamije, mint a másiké.


Linkek:

[link]


[link]


Előre is köszönöm!


2010. nov. 13. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ezek közül akartam elösször.

elötte telefonálj vagy írj emailt kérdezd meg van e készleten


am egyik se a legjobb hangszer

ha rám halgaszt gyüjtessz még pénzt és nem powerstateet veszel

2010. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

100.000 ft alatti gitáron nem sűrűn találsz használható tremolót. Hamarabb elhangolódik tőle a gitárod még akkor is ha nem nyújtogatod. Egyértelműen a fix húrlábasat javaslom.

Arról nem tudok nyilatkozni, hogy miféle gitár ez, azt írja, 1 single coil 1 humbucker, közben mind2 humbinak tűnik... :) Sztem is inkább gyűjtened kéne még.

2010. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Daweee000 ***** válasza:

Háát, szerintem hagyd mindkettőt a francba, a helyedben Cort Z42 alá nem adnám, ha ez a fél les paul forma jön be, szóval gyűjts még, nem olyan sokkal drágább: [link]


A tremoló kérdés pedig jogos, ennyiért a tremolóval csak a szenvedés van, de ezt már kifejtették korábban.

2010. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!