Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mitől lesz jó és...

Szerintetek mitől lesz jó és élvezhető egy dalszöveg?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy én szoktam írogatni dalszövegeket és mitől tudnám még egyedibé tenni (átlagos elég rossz szövegeket szoktam írni), vagy csak általánoságba neked például mi teszi egyedivé és különlegessé egy dalszöveget és a szöveg íráskor mire kellene esetleg oda figyelni?


(Válaszotokat előre is köszi🙂)



tegnap 09:53
 1/7 Kedves Vezető ***** válasza:
79%
Van mögötte hiteles érzés, tapasztalat.
tegnap 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cuki manó 2 válasza:
Magadnak vagy valakinek írd minimum vagy egy jól meghatározott célközönségnek. Vagy van érzeked a rimekhez vagy nincs, nem tudom én úgy nőttem fel hogy rimekben gondolkodtam nem tudom milyen az amikor nincs. Bocsi ha fellengzosnek tűnik. Saját tapasztalatból írj és ne kontrollald ami jön mert az okosabb mint te. Nem a rimeket kell keresni hanem megtalalnak ok téged.van egy jó könyv A művész útja a címe tudom ajanlani
tegnap 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Például attól, hogy nem te "írod". Ugyanis azt te nem tudsz, már többsazör említették, de nem értetted meg.
tegnap 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Kommentelő.

Nem azt kérdeztem hogy hogy kell fikázni a másikat, ha nem hogy mitől lesz jó egy szöveg.

Itt menősködsz aztán állítom még ennyit sem tudnál.

Legalább én próbálkozom és merek kérdezni meg sok ilyen okos ember kommentjét elviselni.

Amúgy is honnan tudod mi lesz belőle sok gyakorlása sok tanulással én is elérhetek valami szintet.

Ne a másikat bántsd ha valami nincs rendben nálad, inkább elöszőr saját házad táján sepreges oké.

A kritikát elfogadom akkor is ha nem építő de az ilyen igazságtalan semmitmondó szarságokat nem.

Remélem értettük egymást.

Legyen további szépen.

Szia.!

tegnap 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi igazságtalan nincs benne.
tegnap 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlat teszi a mestert. És fel kell készülni a negatív kritikákra is.

Egyébként nincs rá jó "recept".

Kell valami, ami megfog, ami megihlet, és magával ragad. Az utolsó versem például egy szürke kavicsról szól.

Olvasni kell, és próbálgatni, amíg meg nem találod a saját stílusod.

tegnap 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uuuu 6os engem erdekel a versed a szurke kavicsrol :D
ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!