Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok életem második...

M. Barni kérdése:

Mit gondoltok életem második dalszövegéről?

Figyelt kérdés

Elmegy próbálkozásnak, mik a hibák, érdemes e folytatni stb.?


Ezt ilyen freestyle formában vettem fel magyarul doboltam együtemet és erre írta sorokat ez lett belöle, ilyet életembe most csináltam elöször, talán jó.


Szöveg:


Nehezen értet történeted

Üresen tátongó tekinteted

Golyó zápor merényleted

Nehezen látszó Fuji hegyed

Legendákról szóló történeted

Nehezen értet művészeted

Meg nem sértett művészetek

Szeretet anyád művésze lett

Rákos a gyerek műtétre megy

Hogy mennyire is szeretet

Hogy mennyire is feledet

Szövegeim kicsit közhelyesek

Lehet pont szeretet

Apám lehet pont szeretet

Halálom után pont be mehet

27 club fejezet

Telep 10 emelet

Ha akarod tovább mehetek

Paranoia, sír felemet

Feledet

Talán el se feledet

Városba veszet Kína negyedet

Talán mennyire is szeretet


Válaszokat és véleményeket elöre is köszi🙂!



ma 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy kicsit kevesebb helyesírási hibával lenne-e értelme. Így elég nehéz dekódolni, hogy miről van szó.
ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az előzőnél is szánalmasabb lett. Attól, hogy szavakat raksz egymás után, még nem lesz egy trágyahalomból dalszöveg.
ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jó, nagyon átlagos. Általános, összefüggéstelen mondatok vannak egymás után pakolva, mintha fontosabbak lennének a rímek,mint a mondanivaló - bár abból nincsen sok.


Ha átgondolnád, hogy pontoaan miről akar szólni, és értelmes,koherens mondatok követnék egymás akkor kevesebb rímmel is jó lenne, nem kell minden sornak rímelnie, és nem csak AA AA vagy AA BB lehet a rímképlet.

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Illetve tisztázhatnád, hogy pontosan kinek szól és miről a "dal".


-Elkezded E/2-ben, beszélsz valakinek a törtenetéről,tekintetéről, merényletéről?!, de nem tudjuk, hogy ki ez a "Te".

E/2-ben szólhat a dal egy konkrét személyhez/személyről pl.a szerelmed/vokt szerelmed,barátod/vokt barátod (de ennek ki kell derülnie a dalból), vagy E/2-ben megszólíthatod a hallgatót is, de ez sem derül ki.

Aztán történetekről,művészetekről áttérsz E/3-ban egy rákos gyerekre, aki műtétre megy!?

Hogy jön ez ide és hogyan függ össze a fentebb említett E/2. személlyel (akiről még mindig nem tudjuk,hogy kicsoda, egy önálló személy vagy a hallgatók)?


Aztán a rákos gyerekről hirtelen áttérsz E/1-ben és a magad nevében kezdessz beszélni az apádról, meg a halálodról, aminek még mindig semmi értelmes és nem tudjuk hogy kapcsolódik az eddigi katyvaszhoz.


Végül random kifejezéseket pakolsz egymás után, totál értelmetlenül és összefüggésztelenül, 27 fejezet,10 emelet,kínai negyed... Ne haragudj de ettől a ChatGPT is jobbat ír.


Döntsd el hogy kinek és miről szeretnél beszélni és ne csapong össze-vissza, meg ne ragaszkodj annyira rímekhez,hogy az koherencia rovására menjen.

ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát ezt én is nehezen értem.
ma 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!