Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik sokan az...

Miért szeretik sokan az ABBA-t, amikor unalmas?

Figyelt kérdés
A mai popzene sokkal változatosabb, pörgősebb, az emberek 90%-a is jobban örülne, ha az elavult pop-ot lecserélnék a maira.

#Amerikai Egyesült Államok #pop #ABBA #elavulás #I love you Swift #Ósdiság
ma 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy ízlés, szubjektív, neked ez tetszik, másnak meg amaz!

Én pld nem hallgatok pop-ot mert kommersznek és unalmasnak tartom.

ma 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A mai popzene sokkal változatosabb"

ezzel azért lehet vitatkozni. az abba dalai popzenei mércével jól össze voltak rakva

"az emberek 90%-a is jobban örülne, ha az elavult pop-ot lecserélnék a maira."

hát jó reggelt. rég le lett cserélve. az abba több, mint 40 éve volt utoljára slágerlistás.

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
Gondolom akik szeretik, azoknak nem unalmas
ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

“az emberek 90%-a is jobban örülne, ha az elavult pop-ot lecserélnék a maira“


Ezt mire alapozod, kiket kérdeztél meg erről? Vagy csak “hasraütésből” mondod? A saját ízlésedről ne beszélj mások nevében!

“Csak” 37 éves vagyok, de a retro zenéket jobban szeretem, azoknak még volt hangulatuk, érzelmi világuk, míg a mostani popzenék annyira monoton hangzásúak, alig hallani bennük valami hangulatot, én pont ezért ezeket tartom inkább unalmasnak, arról nem is beszélve, hogy egymásnak adják a kilincset az egyslágeres előadók, akikről csak nézek, hogy “ez meg ki?” Ezért mondom, hogy kb. 9-10 éve haldoklik a zeneipar, bár manapság is készülnek jó számok, de nagyon kevés, a legtöbb sajnos inkább a felkapottságra megy, reklámból terjeszteni, talán Ed Sheeran az egyetlen, akinek még sorban töretlenül jó számai vannak!

Egyik kollégám 31 éves nagydumás srác, bár Ő a retroért nem rajong, de a 2000-es évek slágereit mindketten szeretjük, és frankón meg is mondta: “ezek voltak az igazi zenék, nem ám a mostaniak!”


“az abba több, mint 40 éve volt utoljára slágerlistás”


Attól függ, #2-es, hol és honnét nézzük.. 2021-ben például a Retro Rádió a hallgatói szavazatok alapján készített egy ezres toplistát, amin a Dancing Queen lett a legelső, és még további 20 ABBA-sláger került fel a listára, amivel egyértelműen a legnépszerűbb előadó lett, 2022-ben Stockholmban pedig már egy modern virtuális 3D-s ABBA-koncert is teltházas volt, amin felcsendültek az örökzöldek!


Én amúgy korszaktól függetlenül a válogatott zenéket szeretem, és az ABBA slágerei között is van több kedvencem, sokkal inkább hallgatom őket, minthogy elaludjak például egy Azahriah-számon!

ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel, hogy mit gondolsz.
ma 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!