Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik sokan a Beatlest?

Miért szeretik sokan a Beatlest?

Figyelt kérdés
Szerintem mára teljesen elavult a kiabálós, csörömpölős zenéjük. Azt hinné az ember, hogy egyszer csak el fog tűnni a süllyesztőben, de sajna nem. Ez egy 60-as évekbeli zenekar, emberek! Lépjetek már szintet!

júl. 11. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert igényes, kreatív zene. Elsősorban a dalok minősége magasabb, a produkció a kornak megfelelő.


Számomra értelmezhetetlen az, hogyan lehet bármilyen zene "elavult". A korra jellemző ízlés változhat.

júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutass kortárs zenét ami színekkel jobb, mint a Beatles.
júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mansour ***** válasza:
100%

"kiabálós, csörömpölős"

Nem tudom, mit ismersz tőlük, de hogy nem sokat, az biztos. Vannak olyan dolgaik, főleg a korai szakaszban, amire rá lehet mondani ezeket a jelzőket, de csináltak valóban élevezhető, kellemes dalokat is, a későbbi korszakukban pedig kreatív, érdekes zenéket is. Nem a legnagyobb kedvencem egyébként, szerintem nem teljes mértékben a tehetségüknek köszönhetően lett akkora hírük, amekkora, de semiképp sem mondanám süllyesztőbe valónak. Ami oda való, az már oda is került a 60-as évekből.

júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj az neked, hogy nem tűntek el a süllyesztőben? Miféle primitív szemlélet ez? Több száz éves zenei műfajok sem tűntek el.
júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem mára teljesen elavult a kiabálós, csörömpölős zenéjük" - XDDD Mintha a Beatles death metál lenne...:D
júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha az IQ-d több lesz, mint a testsúlyod, rájössz.
júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Mert a tömegzenének a lényege az hogy fos
júl. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szerinted a Beatles, foss zenèt csinált, és a beatzene foss? Érdekes megállapítás.
júl. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7: ez egy tipikus tömegvélemény.


De ha gondolod, kifejtheted, milyen nem tömegzene van, ami nem f*s, és azt is, hogy miben különbözik attól, ami az.

júl. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A Beatles egy utánozhatatlan együttes. Nem fogja se Azahriah, sem Manuel, sem Marics Peti, sem a hozzájuk hasonló "énekesek" a Beatles szintjét.
júl. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!