Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Beatlesről?...

Mit gondoltok a Beatlesről? Ti is szeretitek?

Figyelt kérdés

szept. 4. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkorban sokat hallgattam.most már nem.

De nem az miatt mert nem szeretem hanem más stílusú zenét hallgatok.

szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Kedvencem tőlük a Magical Mystery Tour (az album is, meg a szám is)
szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én albumot meg számot se tudnék dönteni, egyszerűen túl jó.
szept. 4. 20:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút nem jön be mint zene. De a filmjeik: Sárga tengeralattjáró, Egy nehéz nap éjszakája tetszenek. És a tagok szóló munkái között is van ami tetszik.
szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az all time kedvencem.
szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Nem. El kell ismernem, kiváló zeneszerzők, nagyon elkapták a korszellemet, és a munkásságuk második felében született számaik mai füllel is hallgathatóak, de nekem szeretni nem megy. Legfőképpen a köréjük növesztett aura miatt nem, hogy ameddig a világ a világ, ők a könnyűzene örökös etalonja, és hogy a beatlest kultúrembernek egyszerűen szeretnie kell.

Bónusz: az imagine-t olyan szinten utálom, hogy az sajnos nálam a Beatlesre is visszavetül.

szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogyhogy utálod az Imaginet?
szept. 4. 21:41
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Mert a kommunista kiáltvány megzenésített változata. Arról énekelnek milyen jó volna lobotómián átesett, nyálát csorgató zombiként élni az életünket. Ilyen szám persze van ezer és egy, de ezt az egyet úgy nyomják a rádióban, mintha kötelező lenne, és szintén olyan aura nőtt köré, hogy ha valaki azt mondja, hogy utálja, rögtön magyaráznia kell.
szept. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
#8 "milyen jó volna lobotómián átesett, nyálát csorgató zombiként élni az életünket" - Az Imagine nem erről szól. Kérlek a jövőben figyelj oda arra, hogy alaposan ismerd meg azt, amit kritizálni akarsz, mert a megismerés és megértés hiánya irrelevánsá teszi a véleményedet.
szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Te jó ég, szerinted hányszor hallottam már az imagine-t? Többször, mint a kedvenc együtteseim igazán szeretett számait. Egyáltalán létezik olyan ember, aki nem ismeri "eléggé"? Ismerem és értem annyira, hogy annál jobban már nem szeretném. Az, hogy nem értesz vele egyet, az teszi a véleményemet számodra irrelevánssá. Amivel nincs is semmi baj, mert zenéről beszélgetünk, aminek nincs semmiféle egzakt mércéje. Engem sem érdekel, hogy valakinek tetszenek az én zenéim, vagy sem. De az a vélelmezés, hogy nem ismerem, nevetséges.
szept. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!