Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Halott pénz...

Szeretitek a Halott pénz együttest?

Figyelt kérdés
Elég furcsának tartom, hogy ilyen sikeres lett. A nevetséges, seggből előrángatott rímektől kezdve (Voltak nappalok, csak képeket néztem rajzoltam rájuk, mosolygó fejeket volt pár alkalom, a képedet néztem rajzoltam rá a mosolygó fejemet, Voltak akik cikizték a hajamat, most már nem cikizik a hajamat stb.), Marsalkó Dávid unott hangján át a mindig ugyanarra a kaptafára készülő melankolikus/romantikus hangvételig. Ha egy számukat hallottad, hallottad az összeset tipikus esete. Persze mondhatjátok, hogy csináljak jobbat és igazatok van, nem tudok, de nekem legalább van önkritikám.
jún. 27. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1 slágerű zenekar
jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy létezik ilyen, de ennyi
jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mansour ***** válasza:
100%
Nem szeretem, de az Otthon c. videójukat meg szoktam nézni néha, mert szeretem Pécset. Igaz, nekem nem otthonom, de lehet, hogy egyszer az lesz.
jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csinálnak rossz zenéket s többi magyar énekes/együtteshez képest. De nekem sem a kedvenceim annyira...
júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, de a magyar közösség szereti, amikor taknyos hangon mélynek hitt igazságot borítanak elé, ezért van létjogosultsága. Ez egy hungarikum.
júl. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet zavarni a világból vele. Nem tudom elhinni, hogy nem fogadásból vagy full trollkodásból ontják a közhelygiccset, külön extra fantáziátlanul. Én pont tudok jobbat csinálni nulláról, egyedül, bármikor. Sőt igazából olyat, mint a hajlottpénisz kb képtelen lennék reszelgetni, érfelvágós nagyon.
júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!