Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Freddie Mercury nem túlértékel...

Freddie Mercury nem túlértékelt énekes egy kicsit?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nagyon tisztelem a Queen-t, sokat is hallgattam régen és Freddie hangját is nagyon szeretem. DE véleményem szerint kizárólag hangilag, énektechnikailag nézve Freddie erősen túlértékelt énekes, kb. egy koncertjén nem tudta normálisan elénekelni a dalait, ahol csak lehetett “megúszta” a magas hangokat vagy küzdött velük. Sokkal többet is kihozhatott volna a hangjából ha jobban képezte volna, de a hangképzés helyett inkább elszívott napi 2 doboz cigit. Szóval egy tehetséges énekesnek, dalszerzőnek gondolom, de amekkora legendaként van számon tartva manapság, azt túlzásnak tartom.

aug. 18. 13:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
1984-86-ban volt rosszabb a hangja élőben, de még akkor is jobb volt, mint ahogy stúdióban hangzott és pont akkor adta elő az Impromptut. Japánban meg valamilyen irónia miatt mindig rossz időszaka volt a hangjának. Nem túlértékelt, a néhány legnagyobb slágeren kívül inkább alulértékelt, főleg a szövegei, a sokszínűsége, emberi oldala.
aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem.
aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Kedves Vezető ***** válasza:
88%

Ha összehasonlítjuk azzal hogy régen Ő töltötte meg nálunk az Arénát, nem egy Mumble Rapper Motyogó Cgny, akkor nagyon nem. :)

Inkább a mai szenészek nagyja túlértékelt. Bebsznàm őket vakami munkatáborba.

aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem az

Én a Beatlest érzem kicsit annak (nem kell rögtön lehurrogni!)

aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

"a sokszínűsége, emberi oldala"

Miért, mitől volt sokszínű? Mert biszex? Az maximum kettő.

aug. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
#6Nem volt vitiligós, ha erre gondolsz.
aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Egyeltalán nem.msi nincsenek ekkora énekesek.
aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlértékelt, annak tudatában, hogy szerintem ha nagyon akarsz sem tudsz néhánynál több énekest vele egy lapon megnevezni a könnyűzenében.
aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

De, dalszerzőként jobb mint énekesként.

Csak kiabál…

aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!