Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó ez a feldolgozás?

Jó ez a feldolgozás?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 16. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz.

Mármint akkor, ha a többivel hasonlítom össze, ami még ott van, azon a YT csatornán.


De én nem szoktam semmiféle koncerteket és egyéb kitelepült zenekarokat hallgatni, csak nagyon ritkán.

Én inkább a stúdióban, vagy akár házi stúdióban rendesen elkészített zenét/dalt szeretem hallgatni. De ebből/ezekből soha nem lesz olyan.


Kell, hogy legyen valami értelme egy ilyen hobby-zenekarnak, csak nekem még nem sikerült rájönnöm, hogy mi.

aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván amatör zenekarról van szó, így sokat nem érdemes várni.

Az elektromos gitár sound nagyon nem jó így. A versszakot ő kíséri, tegyen rá kompresszort és egy kicsi reverb effektet. Egy teltebb hangzás kellene oda, mert így elég béna, mégha jó akkordokat is fog.

Lehet jobb lenne amúgy itt akusztikus gitár kíséret…

aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindenkinek más az ízlése. nekem nem annyira tetszik
szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!