Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvenc rock/metál zenekarok/e...

Kedvenc rock/metál zenekarok/előadók?

Figyelt kérdés

Nekem ezek.:


Kingdom Come

S.O.T.O.

Ismerős Arcok

Ossian

Fekete Sereg

Power

Powerwolf

Nightwish

Omen

Eclipse(svéd zenekar)

Nordic Union

W.E.T.

Deaf Election(ez instrumentális zenekar):


[link]



Trivium

Jeff Scott Soto

Yngwie J. Malmsteen

Axel Rudi Pell

Joe Bonamassa

Arkona

Queen

Kiss

Kiara Rocks

Ozzy Osbourne

Alice Cooper

Rob Zombie

Rammstein

Savatage

Glenn Hughes

Tesla

Sons Of Apollo

Threshold

Ronny Munroe

Gus G

Alex Skolnick

Queensryche


Egyelőre ezek jutottak eszembe.



aug. 12. 20:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Opeth, Katatonia, Obscura, Be 'Lakor, Disillusion, Mastodon, Insomnium, Omnium Gatherum, Edenbridge.

Ezekre érdemes ránézed a lista alapján.

aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
TANKCSAPDA
aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
AC/DC, Metallica, ZZ top, Dope, Korn, Limp Bizkit, Godsmack, Tankcsapda, Five Finger Death Punch, Rob Zombie, Static-X, Mudvayne, Cannibal Corpse, Dying Fetus
aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Led Zeppelin
aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Underoath (2007-ig)

August burns red

A day to remember

Norma jean

Wolves at the gate

aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nekem meg a: Three Days Grace, My Chemical Romance, Foo Fighters, Green Day, Sum 41, Blink-182, Bowling For Soup, AWS, Linkin Park, Red Hot Chili Peppers, Skillet, Flyleaf, Thousand Foot Krutch, Måneskin, Thirty Seconds To Mars, Avenged Sevenfold, System Of A Down, The Offspring, Simple Plan, Nickelback, Weezer, Bon Jovi, Bring Me The Horizon, The Red Jumpsuit Apparatus, The All-American Rejects, Theory of a Deadman, Jimmy Eat World, Good Charlotte, Yellowcard, Taking Back Sunday, New Found Glory.
aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Scorpions, Linkin Park, Nightwish, Within Temptation, Epica, Sabaton, Rammstein, Beast in Black, Battle Beast, Beyond the Black, Ossian, Bon Jovi, Superbus (ez mondjuk pop-rock, de talán belefér mint "lightosabb"), Sonata Arctica, Stratovarius, Alice Cooper, Sisters of Mercy, Project Pitchfork, meg még tuti van akit kihagytam.
aug. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
S.O.A.D.
aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Már késő volt aztán nem jutott eszembe mindenki akit szeretek hallgatni, még a Breaking Benjamin, Saint Asonia, My Darkest Days, Paramore, AFI, Aleint Ant Farm, The Rasmus, Demon Hunter és Chevelle együtteseket is szeretem. (És valószínűleg az igazán pop-os poprock együttesekre ennél a kérdésnél senki se kíváncsi, de én sokféle zenét szeretek, végül is számos számuk nem teljesen a pop kategóriába tartozik, úgyhogy azért íme még poprock – némely némileg poppunk vagy indie rock, elektronikus rock vagy egyéb semmiképpen sem a hard rock és metál alá tartozó – együttesek is akiket hallgatok, bár már a 6-os válaszomban is felsoroltam poppunk bandákat is meg túl sokat is😅: Fall Out Boy, Panic! At The Disco, Imagine Dragons, Neon Trees, All Time Low, OneRepublic, The Script, 5 Seconds Of Summer, Jonas Brothers, DNCE, Glass Animals, American Authors, Needtobreathe.)(Igen, én majdnem mindent is hallgatok.😅)
aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
(Hoppá, egy elírásom volt *Alien Ant Farm :P)
aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!