Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes még venni Gibson Les...

Érdemes még venni Gibson Les Pault újonnan?

Figyelt kérdés

Gyerekkori álmom hogy egyszer legyen egy eredeti USA Gibson Les Paul elektromos gitárom.

Mivel felnőttem és telne rá, elkezdtem próbálgatni őket, de nem az igazi… fogtam már 10x jobb olcsóbb gitárt kezemben. Inspirációt nem adott…

1.2 millió Ft



júl. 4. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj ezzel a gitárral, hogy túlárazott, nem is olyan kényelmes játszani rajta.


Ha zenére kell, de nem inspirál, akkor felesleges.

júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1.2 millió és kétségeid vannak...szerintem ne vedd meg. Esetleg használtan nézz körbe, hiszen nemtetszés esetén tovább tudod adni hasonló áron.
júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 az a komoly hogy egy 1990-es években gyártott Gibson is próbáltam már de az nagyon f@sza volt.
júl. 4. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik volt az a 10x olcsóbb gitár ami jobban tetszett? lehet azt érdemesebb lenne venni.
júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy FGN, 350k volt. Hihetelen kényemes gitár volt csak abban single coil volt…
júl. 5. 01:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!