Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc együttesed...

Melyik a kedvenc együttesed legrosszabb nagylemeze?

Figyelt kérdés

jún. 27. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen a Tokio
jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi, hamarabb elküldtem.


Szóval. Régen a Tokio Hotel volt a kedvencem. Viszont nekem a Kings of Suburbia albumuk gyengének tűnik. Bár tegyük hozzá, hogy mikor azt hallgattam, a szöveget nem értettem, mivel akkoriban angol nyelvvel nem foglalkoztam. Igaz, nem annyira néztem utána, miről szólnak a dalok, mert a hangzás nem jött be.


Magyarok közül a V-Tech-et szerettem. A 2010-es a legszebb vallomás című album viszont nagyon gyenge. Több album azóta nem is készült

jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
blink-182: Nine
jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 47. ***** válasza:
100%
Vad fruttik. Egyre szarabb. Még nem adták ki a legrosszabbat.
jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mansour ***** válasza:
A kedvencem a Yes, a legrosszabb lemezük valószínűleg a Big Generator, bár egy számot arról is szeretek, az utolsót.
jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dream Theater - The Astonishing, máig nem értem mi volt azzal a céljuk.

Ha csak a dalokat megcsinálják normálisan és azt kiadják tömören egy nagyon erős album lehetett volna, így meg nagyrésze időpocsékolás...


Fates Warning - Inside Out, egy ilyen önismétlő albumot kidobni kár volt.

Amikor kiadtak azon kívül 12 olyan albumot, ami elütött egymástól. Hozzátéve sok banda összetenné 2 kezét ilyen "gyenge" albumért, ezt leszámítva mindegyik 10 pontos lemez a diszkgráfiában(erre csak kb. a Rush volt képes a könnyűzene történelmében).


Haken - Fauna. Vector és Virus páros után egy elég ötlettelen és rutinmunkaszerű folytatás következett...(pedig ez a 2 kb. a legjobb modern metalbumok között található minden szinten)


De ezek is úgy néha lemennek, általában diszgráfiákban gondolkozom, ritka hogy rossz lemez lenne. Ezek sem azok, csak csalódást hoztak kissé.

jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Equilibrium - Renegades...fel sem ér az első 2 album kreativitasához
júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!