Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem túl vastag ez a húr?

Nem túl vastag ez a húr?

Figyelt kérdés
E standart hangolásra nem túl vastag az ernie ball 11-54 húr?

jún. 12. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez preferenciától függ, a gitárnak semmi baja nem lesz tőle. Max picit a nyakpálcán kell állítani.
jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjaid mit mondanak?
jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig bariton ra volt hangolva, valami batár vastag volt a H húr rajta, nem volt vele baj bírják az ujjaim. Már nagyon régen volt E re hangolva és nem emlékszem mi is volt a legkényelmesebb. 10-52 talán, de 10-es húrból csak 10-48as volt a legvastagabb a boltban, ezért mondtam a hangszerésznek hogy tegye rá ezt a 11-54est. Most azon filozok hogy felhívjam-e hogy tegyen rá vékonyabb húrt mert ez túl vastag lesz… :D
jún. 12. 17:18
 4/11 Mojjo ***** válasza:
Na de milyen gitárra? Akusztikusra még vékony is, valami sport-szuperstratra vastag, jazzgitárra vékony stb stb...
jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez egy LTD Arrow BLKS
jún. 12. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem magadnak húrozod!?
jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mojjo ***** válasza:
@5: Arra valóban túl vastag.
jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert vissza kell állítani E-re nyakát meg mindent. Floydrose-os is, inkább nem vesződök vele. Közben fel is hívtam őket már hogy inkább legyen egy 10-es az a hurkészlet :/
jún. 14. 10:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Elhoztam tegnap a gitárt, 10-48as elixírt kapott, legközelebb simán mehet rá a 11-54es is…. :)
jún. 15. 14:50
 10/11 Mojjo ***** válasza:
@9: Szoktál gyakran nyújtani, főleg több félhangnyit? Mert akkor azért annyira nem szuper választás az a 11-es.
jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!