Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Értelmiségi fiatalok milyen...

Értelmiségi fiatalok milyen magyar előadókat hallgatnak?

Figyelt kérdés
Gondolom nem GWM-et. Azahriah? Mondjuk őt minden réteg.
jún. 12. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tormentor, Thy Catafalque, Without Face, Meteora, Christian Epidemic, Dying Wish, Mezmerized.

Azért jól át kellett gondoljam a választ, mert nagyon ritkán hallgatók magyar előadót. Ezeket is időszakosan.

Never Ending Road, Anno Domini, ...of Shades and Colours albumok amire azt mondom világszínvonalat képviselnek.

Azariah nem tudom ki, meg nem is érdekel.(metalban utazom)

jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én régen azt hittem, hogy aki egyetemista, az mindenki alternatív zenéket hallgat. Aztán, amikor megismertem egyetemistákat, csalódnom kellett! :-D
jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedüli magyar együttes, amit hallgatok, az a Carson Coma, illetve nagyon szeretem a magyar musicaleket. Külföldi előadók között sokkal több olyan van, ami meg tud szólítani.

Ellenben nem érdemes azt hinni, hogy a műveltségnek és a zenei ízlésnek szoros kapcsolata van egymással. Egy embernek többféle zenét is szerethet, akár olyanokat, amik teljesen eltérőek egymástól.

jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

#3.

Niche ízlés valamennyire azért összhangban van a műveltséggel.

Nem egyenes arányos a dolog, de egy plusz tényező, ami növeli a valószínűséget.

Nyilván csak olyan fog pl. metalt hallgatni, aki utánajár a zenéknek, mert a rádióban nem nyomják és kell hozzá nyitottság is, amihez meg kell műveltség.

Ez nem csak a metalra igaz, hanem tetszőleges zenére, ami elüt a rádiós zenéktől, legyen az jazz, ambient vagy reggae.

jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenféléket
jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom hol veszik fel a magyar pop, rock zenéket de valami okádék hangzása mixelése van az összesnek. Én elsősorban ezért nem szeretem a magyar zenét hallgatni.
jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ki számít értelmiséginek?

Ki számít fiatalnak?


Tulajdonképpen az #5-nek adok igazat.

De azért jó látni, hogy az #1, #3 és #6 válaszoló is magára vette. :)

jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Értelmiségi, aki valami szellemi munkát végez, van valami felsőfokú végzettség.

Fiatal aki 18 és 30 között van, kár ezt túl gondolni.

8 általános, meg 45 éves kor nem tartozik a kérdés kör alá, felesleges ezen rugózni. Szoktak Ilyen méréseket csinálni a való életben is.

jún. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!