Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Baj hogyha nem hallgatok...

Baj hogyha nem hallgatok Taylor's Versiont?

Figyelt kérdés

Swiftiekhez szólnék!


Ugye, mivel már vannak Taylor's Version-ok 4 Tay albumhoz, ezért inkább azokat kellene hallgatni hogy támogassam az énekesnőt. De az a baj hogy nekem nem tetszenek az új verziók. Nem tetszik ahogy énekel, és szerintem nem olyanok mint az eredetiek. Mint ha teljesen monoton lenne az összes, nincs bennük annyi energia, és kb semmi érzelem. Illetve elég sok számon nagyon elrontották a keverést.


Szóval az baj hogyha spotifyon csak az eredetieket hallgatom és nem a Taylor's Versiont? Swiftie vagyok, és teljes szívemnel imádom Tay-t de én elsősorban a zenéjért szeretem.


Külföldön ebből nagy ügyet csinálnak, és simán nekem támadnak ha OG-ket hallgatok. És azt is szokták mondani hogy használtan vegyük meg a nem Taylor's Version CDket / bakeliteket, mert azzal sem támogatjuk Scootert, de szerintem ez már túlzás.


Mit gondoltok? Így nem vagyok igazi Swiftie? (mert külföldi cdoportokban ezt is mondták már)



#Taylor Swift #Taylor's Version
máj. 29. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Megnyugodhatsz, ha mindenki csak a régi verziókat hallgatná, akkor is Taylor lenne az egyik legnagyobb bevételű celeb. Nem rajtad múlik a megélhetése.
máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gond, azt hallgasd, amelyik jobban tetszik, ez a zene lényege. És valóban, nem ezen múlik, elképesztő bevétele van Taylornak, nem ezen múlik.
máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Remélem nem, mert én sem hallgatok! De majd most megnézem, hogy mi az! :-)
máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyire ne vedd komolyan ezt az egészet. Hallgasd azt, ami tetszik.
máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A zenehallgatás arról szól, hogy azt hallgatod, ami tetszik. Például én tökre letojom, hogy mostanában mi a menő, akkor is azokat fogom hallgatni, amiket szeretek.
máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. A Taylor's Version-ök azért készültek, mert Scooter Braun eladta az albumait a Reputation-nel bezárólag, ezért újra felvette a zenéit, picit változtatott rajta. Annyi a különbség, hogy a Taylor's Version-ök Taylor tulajdonában vannak, míg az eredetiek máséban.
jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 5. hozzászólóval.
jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. De a From the vault trackeket tudom ajánlani, zseniálisak!:D

Nekem a hangja sokszor tetszik az újakon, hallatszik hogy érettebb, de néha a hangszereléssel nekem is volt bajom. Én mindig a TV-ket hallgatom, összességében jobban tetszenek.

aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok (már) swiftie, és a kérdés is koros, de hátha releváns a válaszom.


Röviden: nem vagy "igazi" swiftie. És nincs ezzel semmi baj.


Példa: Tegyük fel hogy törzsvendég vagy egy étteremben. Aztán eladják az éttermet, másak lesznek az ételek, a szakács, a pincérek, a főnök, a berendezés, csak a neve marad a régi.

Nem muszáj törzsvendégnek maradni! Kész. Vége. Ennyi volt. Csak a neve maradt a régi.


(Véleményem szerint) ugyanez a helyzet Taylorral. Aranyos göndör szőke countryénekes lány. Volt, a Reputation albumig bezárólag. Most már nem az.

És én sem vagyok már "törzsvendég" swiftie. Pedig, hidd el, az voltam. Néha azért még ráfirkálom a kézfejemre hogy "I <3 ?", pusztán nosztalgiából.


Remélem segítettem.


UI:

Aztán persze vannak a fanatikusok, akik annyira imádják TS-t, hogy még a fürdővizét is meginnák, ha kapható lenne a merc store-ban.

Ha te inkább az eredeti version-okat hallgatod, akkor bizony nem vagy ekkora TS-imádó fanatikus. És jól van ez így!! Nem muszáj olyan dalt hallgatni ami nem tetszik!

Aki neked támad, mert szerinte nem vagy elég swiftie, hát az egy sajnálatra méltó, beteg ember.

tegnapelőtt 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!