Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Két lány (18-19) Ozora fesztiv...

Két lány (18-19) Ozora fesztiválra?

Figyelt kérdés

Júlis 31.-én lesz a születésnapom, akkor leszek 19 éves(és a fesztivál is akkor lesz). Barátnőmmel már 2018-ban álmodoztunk erről a fesztiválról, és akkor viccből mondta, hogy egyszer itt ünnepeljük a szülinapomat. Ez a "vicc" most újra fel is jött, miután megnéztük a "(OZORA Festival 2023 (Official Video)-t" eldöntöttük, hogy most megvalósítjuk ezt a régi álmot.


Teljesen kezdők vagyunk, soha sem voltunk semmilyen fesztiválon, bulikba sem járunk, ez lesz a legelső alkalom, hogy megünnepeljük a felnőtt életünket.


Milyen tanácsokat adnátok nekünk ti, akik már tapasztaltabb fesztiválozók vagytok?


Csak olyan válaszok érdekelnek, akik már voltak ilyesmi fesztiválon, hogy tapasztalatból tudjanak tanácsot adni, és ne olyanok írjanak kérlek, akik a TV-ből informálódnak. Köszönöm <3



máj. 25. 14:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nagyon jó volt, bár a hatalmas tömeg egy-két fellépőnél zavaró volt számomra, és inkább kerestem nyugisabb helyet, de este szerencsére nem volt ezzel baj. Szerencsénkre elhatároztuk, hogy fennmaradunk egész éjszaka a főszínpadon, és ez volt a legjobb döntés, amit meghoztunk. Első éjszaka után minden nap az éjszakai főszínpad eseményeit vártuk :D Személy szerint sosem gondoltam volna, hogy ennyire elfog varázsolni ez a zene, amit az éjszakák folyamán játszottak nekünk, de így, ilyen körülmények között sikerült teljesen átértékelnem az idáig felállított képet erről a zenei ágazatról. Teljesen leírhatatlan élmény, most már értem, hogy mi az, amit tényleg nem lehet szavakba foglalni, ez az.


Megismerkedtünk egy nagyon édes csapattal, akikkel a 0. naptól zárásig együtt mulattunk. Nekik is első Ozora fesztiváljuk volt, és jövőre Mo:Dem fesztiválra mennek, és úgy döntöttünk, hogy jövőre mi is oda megyünk. Megtaláltuk azt a zenei stílust az éjszakák folyamán, ami a szívünkhöz szól, és mondták, hogy a Mo:Dem fesztivál nagyon tetszeni fog nekünk, és ők mindig oda mennek. Szóval már alig várjuk a jövő év nyarát, és nagyon jó élményeket szereztünk Ozora fesztiválon. Szerintem még biztos visszamegyünk a jövőben c:

aug. 20. 21:16
 22/25 A kérdező kommentje:

És most utólag a 2. válaszolónak mondom, hogy nekünk kifejezetten tetszett ez az egész, és nem drogozunk, nem iszunk alkoholt sem, mégis nagyon imádtuk ezt az egészet. Maga a zene iszonyatosan furcsa, viszont nagyon jó érzést keltett bennem, miután teljesen eltudtam engedni magamat. Sosem éreztem ilyet, egyszerűen leírhatatlan. Nem tudom milyen érzés ez, de biztosan azok a frekvenciák váltották ki belőlem, miután teljesen sikerült átadni magam a zenének. Számomra kicsit szomorú, hogy ezt az érzést sok ember sosem fogja átélni, mert van bennük egy gát. Ezt a gátat én sikeresen lebontottam, ezért is szerettem volna menni, és hát a küldetés sikeresen befejeződött.


Semmi drog, alkohol. Csak a szabadság, és a zene. Ez az energia, ami ott felszabadult, ezt fogom keresni a mindennapi életben. Nagyon jó tapasztalat volt, és egy nagyon jó lecke.


Sajnálom, hogy te nem így éreztél.

aug. 20. 21:35
 23/25 anonim ***** válasza:

#22

Igen, ez a pszichedelikus zene.

Orulok, h jol ereztetek magatokat, ezek szerint ti a betegseget is megusztatok (iden durva volt). En mar mennek is vissza. A 2-es valaszt rossz olvasni, annyira nem fedi a soktizezer fesztivalozo valosagat. De oke, hm, ilyen is van.

aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Megúsztuk igen. De azt mondták, hogy 2023-ban, és 2022-ben is az utolsó napokban mindig volt valami vírus. De azon gondolkodtam, hogy lehet a sok portól van problémájuk nagyon sokaknak. Nagyon nagy a szárazság és a por, és ezt nyeli mindenki minden nap. Ez nagyon irritálja a légutakat, és ahogy észrevettem sokak bevoltak rekedve az utolsó napokon. Ez egy jó tanulság, hogy 2026-ban majd védeni fogjuk magunkat a portól.
aug. 20. 22:46
 25/25 A kérdező kommentje:
Amúgy nem gondoltam volna, hogy az esti szellemidézős feelingű főszínpad fogja elrabolni a szívemet, de nagyobbat nem tévedhettem. Én úgy éreztem, hogy a Dome és a Dragon nest lesz a nyerő, és amúgy nagyon jó volt ott lenni, de ahogy megtapasztaltam élőben az esti programokat a főszínpadnál, ott már el is dőlt, hogy milyen irányba fog elmozdulni a zenei ízlésem :D
aug. 20. 23:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!