Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Két lány (18-19) Ozora fesztiv...

Két lány (18-19) Ozora fesztiválra?

Figyelt kérdés

Júlis 31.-én lesz a születésnapom, akkor leszek 19 éves(és a fesztivál is akkor lesz). Barátnőmmel már 2018-ban álmodoztunk erről a fesztiválról, és akkor viccből mondta, hogy egyszer itt ünnepeljük a szülinapomat. Ez a "vicc" most újra fel is jött, miután megnéztük a "(OZORA Festival 2023 (Official Video)-t" eldöntöttük, hogy most megvalósítjuk ezt a régi álmot.


Teljesen kezdők vagyunk, soha sem voltunk semmilyen fesztiválon, bulikba sem járunk, ez lesz a legelső alkalom, hogy megünnepeljük a felnőtt életünket.


Milyen tanácsokat adnátok nekünk ti, akik már tapasztaltabb fesztiválozók vagytok?


Csak olyan válaszok érdekelnek, akik már voltak ilyesmi fesztiválon, hogy tapasztalatból tudjanak tanácsot adni, és ne olyanok írjanak kérlek, akik a TV-ből informálódnak. Köszönöm <3



máj. 25. 14:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%
10-es, nekem az idei lesz a 13. de a felét nem láttam még szerintem! :D
máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

11

Mert,mivel voltal elfoglalva? Khm... 😆

máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Nagy szerelmem a main stage, szóval az időm nagy részét ott töltöm, másra nem nagyon marad. Amikor megérkezem hétvégén, akkor szoktam még nyugiban körbenézni, járkálni, de ugye akkor még nem indul be minden. Ha meg elindul a main, beszippant, és onnantól vége. Úgyhogy itthonról sűrűn szoktam csodálkozni a fotókon a mai napig, hogy ilyen is van, és ezt sem láttam még... De az összes ismerősöm ugyanígy van ezzel. :D
máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik a main stage, de a Dome fog elvarázsolni, előre érzem :) Viszont minden évben nézem a Main Stage eseményeit, és egyre jobban tetszik. Kaptam egy kézzel fogható térképet tavaly, és látom, hogy miért nehéz megismerni a fesztivál minden porcikáját. Ezt természetesen csak az tudj, aki már volt, vagy valóban érdekli a dolog.
máj. 25. 16:27
 15/25 anonim ***** válasza:

Ja igen, kilometerhianyotok nem lesz 😆


A Dome tenyleg csudahely, tetszeni fog eloben.

máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
7-es 11-es 13-as vagyok. Nekem a lépésszámlálóm napi 60 km körül szokott mutatni. :D Persze ennek a nagyobb része tánc.
máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Az szep 😀
máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Kedves Vezető ***** válasza:
77%

[link]

Ilyen volt.


Azóta kicsit felhígult ez is, itt is jelen vannak a divatparty-zók, egymást, a bulit kamerázók.

Engem, és sok mást (és sokakat nem), picit idegesítenek a telefonosok.

Már nem nagyon lehet úgy elengedi magát az embernek.

Persze ellehet, csak picit irritáló tud lenni ha épp minden oldalról kameráznak, mégha nem is rosszindulatból teszik.

Szóval divatosabb' lett.

DE:

Még mindig itt van a legnagyobb arányban az a mag, akik TÁNCOLNAK, átadhatod magad a zenének, szinte az egész egyetlen kollektív tudat!

Igazi kikapcs a társadalomból.

Sokkal jobb választás mint mondjuk a Sound. Na, ott hatványozottabb ez a telefonos-kizökkentő para, de igazából mindenhol máshol.

Viszont tök újként szerintem nektek nem lesz ez a változás fura. :)

Mondanám hogy mire vigyázzatok, de ott mindenki békés, mindenki vigyáz a másikra! Nem lesz gond semmivel.

Jó bulit, Boldog Születésnapot Kívánok! Érezzétek jól magatokat!

máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
85%
Tapasztalataim: a fesztiválra bármit be lehet vinni kaja, pia, felszerelés. Olyan helyet alakítatok ki magatoknak amilyet akartok. A "menzán" a kaja nem vészes 4000ből bármit eszel, nagy adagot és finom. Van bolt nem drága ami kell/kellhet kapható. Hidegvizes zuhany zárható fa kabinos, pottyantós wc minden nap fertőtlenítik, tisztítják. Van annyi az emberekben, hogy elviszik a kukába a szemetüket és a rendezvény is nagyon figyel a tisztaságra. Egy kis buliváros. Sok színpad, gyönyörű az egész fesztivál, iszonyú hangtechnika jó környezeti adottságokkal szó szerint az egész rendezvény dübörög, barátságos emberek bárkivel tudsz beszélgetni, nyitottak, elfogadóak, segítőkészek. Tényleg azt csináltok amit akartok ebben az 1 hétben. Sokkal jobban élvezni fogjátok mint hiszitek.
jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Voltatok a fesztiválon? Mennyire tetszett?
aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!