Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek mi a kedvenc együttese...

Kinek mi a kedvenc együttese vagy előadója?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát néhányat felsorolok... Metallica, Exploited, Casualties, Depresszió, CPg, HétköznaPI CSalódások, 88-as csoport, Alvin, GRAVESTALKERS, Hatóságilag tilos, Junkies, Korn, Kárpátia, Panksapka, Prosectura, Slipknot, Tnakcsapda (1-3 album, ma már divatrock-féleséget nyomnak, nem az igazi :S), Hisztéria, A-Punk, Mos-OI, Rózsaszín Pitbull, Clash, Sex Pistols, 193. Cella, Epica, néha Road, és asszem ennyi :D:P
2010. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Junkies, Mötley Crüe, Sex Pistols, Nirvana, Ramones, Disoderlies, Manson, Kiss és még nagyon sok, de ez az alap
2010. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15.04-es, nem kötekedni akarok, sok jó zenét felsoroltál, csak érdekelne, hogy, hogy hoztad össze pl. a hétköznapics@lódásokat a Kárpátiával, meg a 88-as csororttal? Tényleg csak kérdezem mert ez (nekem) elég furcsa.
2010. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát igazából Kárpátiának vannak számai kb 5 amit szivesen hallgatok. a többi úgy elmegy. 88as csoportot nagyon szeretem, bár sok számot nem ismerek tőlük. jó lenne ha ajánlana valaki pár jó számot... HétköznaPI CSAlódásokaz meg nagyon szeretem csak kicsit lazának tartom... de jó hogy nem állandóan a politikáról van benne szó... :D hú remélem érthető voltam :D
2010. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Adam Lambert,Katy Perry,KEsha,Lady Gaga
2010. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!