Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lesz Tóth Gabi konzervatív...

Mi lesz Tóth Gabi konzervatív családanya-imázsával most, hogy kiderült, hogy félrelépett a Fricska táncegyüttes egy (vagy több) tagjával?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 19:50
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
87%

Magyarország egy következmények nélküli ország. Most megvan a nagy szenzáció, kicsit szörnyülködik rajta a pórnép, aztán megy minden tovább. Jön majd a következő szaftos botrány.

Szerintem a konzervatív mélykeresztény nagyasszony imidzset is simán meg lehet tartani.

2023. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
66%

Semmi.


Végre visszatért a régi énjéhez, mert így hiteles.


Vadóc, szexfaló, csapongó színben ismertük meg és most végre megint önmaga.


Ez a keresztény vonal szerintem csak megrendelésre ment, de az is lehet, hogy a fricskás gyereket is megkente valaki, hogy csináljon már egy kis vihart vagy csak a hírnévért kihasználja Gabit.

De ne legyen igazam!


Én mindig szerettem a Gabi hangját, szerintem tehetséges és szuper, hogy belead mindent, van energiája. De azért most egy kicsit csalódtam.

Úgy látszik, hogy nem való volt neki ez a családosdi, mert ő még kalandra vágyik.

Sajnálom a férjét!


Mondjuk azt nem tudhatjuk, hogy otthon mi volt...


Mindenesetre nagyon meglepő és váratlan fordulat!


Kíváncsian várom a fejleményeket!

2023. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
91%

22


Kúrvából nem lesz szalonna.

2023. aug. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 qborka ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyedül vagyok ezen a felületen,de én nem tudom,kik ezek a fricskás fiúk, miért illetve mióta van T. Gabinak ez a keresztény család anya státusza,ám tulajdonképpen nem is érdekel 🤣

Egyetlen dalt ismerek tőle, talán az volt az első dala,az tetszik.

2023. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez maradt ki eddig... hogy ő eddig család.hu - n családanya blogolt..a CSALÁDBARÁT MAGYARORSZÁG KÖZPONT ... megbízásából nyilván..
2023. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Gabikát igazán a tapolcaiak ismerik, azt írta egy ottani hölgy, hogy már 13 évesen kezdte, aztán férfifaló lett. Magyarul nem bír magával, eddig csak titokban tartotta. A Krauszon meg nagyon jól tette, hogy a kislányt kimentette a turbékoló párocska mellől! A legjobb lenne, ha az apja nevelné.
2023. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Ismét rosszul választotta ki a címerállatát a magyar jobboldal.

Egyedül emiatt ekkora hír ez az egész.

Már azelőtt leégette magát, amikor elnyávogta az “erdőben szeretkezős” dalocskáját a PÁPÁNAK, - természetesen családbarát verzióban.

Mert vannak mélyen hívő női előadók, akár családanyák rajta kívül is. Az más kérdés, hogy valószínűleg nem kérnek az ingyen közpénzből.

2023. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

27:


Az erdőben szeretkezéssel mi a baj keresztény szemszögből? Sért valami vallási előírást?

2023. aug. 15. 11:36
 29/45 anonim ***** válasza:
90%

Semmilyen vallási előírást nem sért önmagában, max. közszeméremsértést, ha forgalmas erdőben történik, amit polgári törvények is büntetnek.

Pláne, ha gyerekek is látják.

Szerencsére a pápa ebből nem értett semmit 😂😂😂, de egy olyan személyek előtt ilyen dalt énekelni, akik cölibátusban élnek, kb. olyan provokáció, mint alkohollal kínálni valamit, aki elvonóról jön.

2023. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
85%

Esküvőn, hivatalos eseményen sem illik félmeztelenül megjelenni. Vagy rágyújtani olyan helyen, ahol ki van írva, hogy tilos a dohányzás. Vagy könyvtárban ordibálni.

Akkor egyházi rendezvényen sem illene erotikus szövegű zenét kántálni.

2023. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!