Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi lesz Tóth Gabi konzervatív...

Mi lesz Tóth Gabi konzervatív családanya-imázsával most, hogy kiderült, hogy félrelépett a Fricska táncegyüttes egy (vagy több) tagjával?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 19:50
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 3 napig nem kell a bulvár oldalaknak tartalmat keresniük, emgoldották nekik.
2023. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt gondolom, hogy ez most kitart augusztus 20-ig.


Exkluzív interjú a szakáccsal, aztán szaftos értesülés a néptáncos fiú egy, neve elhallgatását kérő, közeli barátjától, olvasói videó, ahogy a taljánborzasztói falunapon július végén Gabi asszony gyanúsan dörgöli a fenekét a tánckar egy másik tagjához, szexuálpszichológus válaszol a női kapuzárási pánik kérdéskörében, stb. A bulvármédia meg van mentve erre a hónapra, az ziher! 🤣

2023. aug. 11. 14:32
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapuzárás? Bőven szülhet akár négyet is! És a fricskás fiúnak két gyereke van, KULCSÁR EDINA???? követése? Énekelni hallottam nemrég egy falunapon, a barátnőm tisztábban énekel, esküszöm, kivágnám bármilyen "faktorból"!
2023. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
A NOX együttes sikerét akarja ez a "Gabika" megismételni? AZT utánozza? DE Péter-Szabó Szilvia sokkal jobb énekes ennél a senkinél. Úgy látszik, lábat széttenni jól tud!
2023. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
28%
13-as: ennek a Fricskás fiúnak, akivel van, nincs 2 gyereke. Barátnője volt idáig, de már az sincs. Mint ahogy Gabinak sincs már férje. Szerintem egy másik fricskásra gondolsz (a testvérére esetleg?).
2023. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

"Mint ahogy Gabinak sincs már férje."

Még van.

2023. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Igaza lehet annak a Cylának, vagy kinek, hogy Gabi követte az ősi női módszert: addig nem engedte el az előző indát, amíg nem markolta a másikat (is) 😅
2023. aug. 12. 18:23
 18/45 anonim ***** válasza:
94%
A Gabika egy tapolcai ismerős szerint 13 éves kora óta a férfiakat falja! Vagyis ahogy azt régebben mondták, fehérmájú! Férjuram a felújítással volt elfoglalva, gyerek az oviban, nagyságos nagy keresztény asszonyság pedig a fricskás fiúval... Ezért akart ez vidékre menni?! Ezért akarta a férjét teljesen eladósítani? Gabika elintézte magát, hiába védi a testvére.
2023. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

18:


Vera védi? Persze mit tehetne… én a Verát ismertem régebben, ő egy nagyon korrekt ember.

2023. aug. 13. 00:13
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem-hm.. tudom fura lesz amit írok, de épp minden bulvárhír fogyasztó a Mészáros Lőrincz és Andreája jahtjával, orosz oligarchia és jegeskávé stb.. meg pénzekkel volt elfogadva.. aztán jött ez a Tóth Gabi hírbomba és minden figyelem oda szegeződött.. lekerült a porondról az a másik..
2023. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!