Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az experidance táncegyüttesnek...

Az experidance táncegyüttesnek melyik a legjobb előadása?

Figyelt kérdés

Fergeteges? Ezeregyév? Nekem egyenlőre a Nagyidai Cigányok című produkció a kedvencem! És nektek?


A tánccsoport milyen műfajban táncol? Mi az ő történetük? Milyen egyetemet/főiskolát végeztek el?


Köszönöm a válaszaitokat!

:-)



2014. ápr. 12. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az Ezeregyév az alapművük, az a "kötelező olvasmány". A Boldogság 69:09, a Fergeteges, a Szenvedélyem Velence, a Revans, sőt, a Radnóti és a Toldi is jó értelemben vett meglepetésként ért, pedig már láttam pár darabot előttük is. A Steel is szenzációs volt, kár, hogy mostanában nincs műsoron. A RAM Colosseumban futó produkcióikat nagyon tudom ajánlani, profi munka, ötletes, más-más és egyedi mind.

Nekem egyedül a MüPás produkciójuk volt kicsit gyengébb, de más színpadi táncos produkciókkal összehasonlítva még az is versenyben van.

Táncstílusuk elég egyedi. A magyar néptánc az alapja, több táncosnak komoly balett tudása van. Kortárs elemeket is felfedezni benne, modern és klasszikus tánc, társastánc, színpadi tánc, sztep, pantomim, ember legyen a talpán, aki ennek nevet tud adni.

Ha jól tudom, szolnoki gyökerű a csapat, de folyamatosan cserélődik a gárda.

2014. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nemrég blogot is indítottak a társulatról,

[link]

2014. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2014. ápr. 16. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném, hogy a Radnótiban kimaxolták a drámát, amit már a világháborús menetelős jeleneikben korábban is pengettek. A függöny után elképesztő csönd lett a nézőtéren, nagyon ütős volt az előadás.

Az összes többi darabjukra illik az önfeledt szórakoztatás jelző.

2014. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!