Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az aki zeneileg még rajtam...

Ki az aki zeneileg még rajtam kívül mindenevő?

Figyelt kérdés
Én hangulatomtól függően hallgatok zenéket. Néha kemény rock-ot, pár óra múlva már "nyálas" zenét. Nekem ez hangulat függő. Vagy hogy X nevet ki van hogy Y. Van rajtam kívűl még valaki aki hangulatától függően hallgat zenét?
2010. okt. 13. 20:24
 1/2 Nyokee ZsoltTinKA ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Rengeteg féle stílusú zenét meghallgatok, és mindig furcsán nézek azokra, akik csak 1 stílusra vannak betokozódva, és a többit fikázzák, mikor nem is hallgatják...

Megfigyelésem szerint ezzel így vannak a rapperek, a rockerek, a discosok. Egymás ellenségei, mikor lehetne normálisan is.

A múltkor lepődtem meg, mikor egy atomrocker kinézetű ismerősöm azt kérdezte tőlem, hogy van-e drum and bass zeném. Volt, és amit mutattam, tetszett is neki....

2010. okt. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ránézésre metálosnak vagy rockernek tűnök leginkább, de hallgatok mindenfélét. Elsősorban metált, de hangulattól függően befigyel még időnként: komolyzene, hip-hop, blues, jazz, new age, ambient, speedcore, noise, techno, népzene és darkwave. Amit kerülök általábban: mainstream popzene (Gaga, Madonna, Beyonce, stb.), mainstream rap (tudjátok, az a tökös-néger-csávó-vagyok-30-kiló-fuksszal típusú) és az ilyen nagyon extrém zűzás (általában a különböző -core műfajok és a brutal death metal).
2010. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!