Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az normális ha én ilyen...

Az normális ha én ilyen vagyok zeneileg?

Figyelt kérdés
Vagyis nem szeretek egy konkrét műfajt hanem úgy minden műfajban ha valami megtetszik akkor azt szeretem, szóval nem olyan vagyok, hogy csak rock-ot meg hip-hop-ot hallgatok hanem vegyesen, szóval ugye ti is így vagytok vele?
2011. jún. 19. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
persze:))
2011. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel nagyon sokan vannak így
2011. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Of sure :)
2011. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thurston ***** válasza:
Aki konkrétan azt mondja, hogy ez a műfaj jó, az meg rossz, az hülye. Bár a "normális" szó használatát is általában véve ostobaságnak tartom.
2011. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így van. Nem létezik az a rock-őrült ember, akinek egyetlen hip-hop/pop/egyéb műfajú szám sem tetszik a világon. Az igazi jó zene legyőzi ezt a műfajból adódó divatot.
2011. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem zene a hivatásom. Reggel jazz, délben rap, este house. Örülj neki, hogy nem vagy beszűkült látókörű.
2011. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Öööö ha itt minden igaz, akkor ezek szerint én beszűkült látókörű hülye rock-őrült vagyok? Mert igazából nem hallgatok mást, csak metált. De a metál is olyan sokszínű manapság hogy simán kielégíti az igényeimet, nem kell hozzá hip-hop meg house vagy más. Régen persze mást is hallgattam de ma már egyszerűen nem "kívánok" mást.
2011. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt most azokra utaltam, akik nem képesek elfogadni azt, amit más szeret.
2011. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!