Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Létezik hogy valaki azért nem...

Létezik hogy valaki azért nem tud megtanulni gitározni mert valahogy nem áll kézre neki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 18:33
 1/6 anonim válasza:
Én most 13 vagyok, kb 2 hónapja gitározok, először én is aggódtam, hogy nem tudom lefogni az A meg az E húrokat, de úgy megtetszett a hangja, meg maga a gitár, hogy úgy gondoltam belevágok. És nem bántam meg. Szóval ha te csak ezért nem akarsz megtanulni gitározni, (már ha rólad van szó) akkor azt mondom, hogy ez ne akadályozzon.
2010. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen nincs.Vannak akik tehetsegesebbek mint a tobbiek de elegendo gyakorlassal es kitartassal az eredmeny nem marad el.
2010. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Daweee000 ***** válasza:
Ha nagyon nem esik kézre, vedd át másik kézbe. Lehet valójában balkezes vagy :D Ha nem segít, akkor semmi nem fog, kitartó gyakorlás, és ráérzel hamar.
2010. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek még nem adom fel :)
2010. okt. 12. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj több fajta gitárt. Fémhúrosoknak pl. általában keskenyebb a nyaka, mint a klasszikusoknak, könnyebb elérni a felső húrokat.
2010. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fémhúrosnál az igaz , hogy vékonyabb a nyak , de nehezebb lenyomni mint a nejlon-t , próbálj ki többet hangszerboltban , amelyik kényelmes neked és van rá pénzed az tökéletes lesz kezdésnek .
2010. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!