Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dr dre-t miért utálják olyan...

Dr dre-t miért utálják olyan sokan?

Figyelt kérdés
mikor látok facebookon vagy akárhol máshol posztokat/videókat róla, elég sok olyan hozzászólás van, ahol negatívan nyilvánulnak meg róla. mit tett olyat, amiért ahhoz képést elég sokan leszólják őt?
2022. dec. 5. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert egy 0.
2022. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem semmi rosszat nem tett, valószínűleg nem jön be a zenéje azoknak akik kritizálják, van ilyen. Sikeres, gazdag és több téren elismert ember, nem hinném, hogy kevésebb rajongója lenne mint kritizálója. Azt, hogy mennyire jó abban amit csinál én nem tudom megítélni mert ez a műfaj nagyon távol áll tőlem, ezért nem is minősíthetem. Mint színészt és rendezőt a középmezőnybe tenném, látványtervezőként szerintem megállja a helyét.
2022. dec. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!