Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szeretnek az emberek ezen...

Mit szeretnek az emberek ezen az Azahriah nevű idiótán?

Figyelt kérdés

Nem értem mi a jó ebben a tucat bohócban,a hangja nagyon nyávogós f…s , még a lányok is hogy oda vannak érte😂

A feje meg olyan mint egy zaklatott hárfa művésznek :)


2022. júl. 17. 10:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a hangja nem rossz, de ezt a zenei stílust, amit ő is képvisel, alapból nem szeretem, meg akaratom ellenére is megtudtam pár dolgot róla, hogy pl. megcsalta a barátnőjét a toi toi budi mögött azzal a csajjal, aztán még volt képe azt nyilatkozni valahol, hogy nem azért van bűntudata, mert lebukott, hanem mert otthon várja a csaja...Mármint wat? :D Véletlenül megbotlott és beleesett a budis csajba és már miután véletlenül beleélvezett, akkor múlt el nála az amnézia és eszébe jutott, hogy amúgy van barátnője?...Szóval ilyen embernek, még ha amúgy tetszene is, amit csinál, már csak elvből se hallgatnám a zenéjét.
2022. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11. vagyok, amúgy csak most olvastam, hogy írták, hogy ő volt Paul Street D: Még gondolkodtam is rajta, hogy valahonnan ismerős volt, de ez most nagyon meglepett. Anno én is néztem néha a videóit, tetszett, hogy már egész fiatalon is milyen választékosan beszélt, meg néha olyan érett gondolatai voltak, hogy csak néztem...Azt hittem, többre viszi ennél.
2022. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
#11-es szerintem mindenki aki régebb óta ismeri azt gondolta róla, hogy többre fogja vinni.
2022. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%

Többre fogja vinni?

Semmittevő celeb, akit eltart az ország!

Mivel kerülhetne feljebb, mondjuk politikus lesz és úgy tartja el az ország!

2022. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
#14 ha nézted volna régen a videóit, akkor te is tudnád, hogy eléggé értelmes gyerekről beszélünk. És szerintem szinte bármit elérhetett volna amit csak szeretne, mert van benne potenciál, de ha nem él vele, akkor ez a potenciál nem ér semmit.
2022. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

Láttam a videóit, de az az ember már nincs többé, megváltozott!

Benyalta magát az embereknél és most meg éli a fa.szfejek világát, ennyi!

2022. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
96%

Én nem hallgatom a zenéit, nekem túl nyávogós, szerintem nem akkora tehetség, mint azt a legtöbben gondolják, annyiból volt csak jó, hogy kicsit más zenét csinált mint azok a nagy trap celebek akiknek minden számuk arról szól, hogy mennyit isznak meg hány nőt b*nak meg


Bár a botrány még gázabb így hogy vele történt, mert kiderült a "szerény", "érzelmes" srácról, hogy semmivel nem különb mint a többi celeb


19/l

2022. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
38%
Pár számát nagyon szeretem így 16 évesen és fiúként is. Pedig általában nem szeretem a népszerű tömeg zenéket. Viszont a legtöbb angol száma és a Szól a limbo nagyon jó. Tehetséges és különleges, egyedi stílust képvisel.
2022. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

18 éves lány vagyok, elvileg a célközönsége, de nem értem :D

Régen Paul Streetként követtem, de mikor elkezdett külföldről lopott tucat toplistákat gyártani, leiratkoztam. A régi angol zenéből egyet-kettőt jónak tartok, mert látszik rajtuk a lelkesedés és az alkotni akarás, de a mostaniak nyálas lelketlen tömegcikkek.

2022. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%
Tinitrash. Megk.rt valami r1bancot a toi-toi WC-ben, attól lett "sztár". A média is elszégyellheti magát, hogy emiatt kap fel valakit.
2022. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!