Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szeretnek az emberek ezen...

Mit szeretnek az emberek ezen az Azahriah nevű idiótán?

Figyelt kérdés

Nem értem mi a jó ebben a tucat bohócban,a hangja nagyon nyávogós f…s , még a lányok is hogy oda vannak érte😂

A feje meg olyan mint egy zaklatott hárfa művésznek :)


2022. júl. 17. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Mert kevés a semmittevő a közösségi médiáben!
2022. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Ja, nem!
2022. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
72%
Ízlések és pofonok
2022. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

Hát igazság szerint a lányok nagy része az ilyen zenét szereti.

Én egyébként egyáltalán nem halgattam a számait csak a youtbe videóit néztem mert érdekesek voltak szerintem.

Úgy tudom hogy régen nagyon igényes volt és jó számai voltak de ebben nem tudok biztos dolgot mondani mert nem ismerem a zenei tehetségét.

A külső megjelenése egy embernek meg szerintem nem olyan fontos szempont.

2022. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
A tinilányok olvadoznak tőle,mert velük egykorú,és csábosan vigyorog rájuk.Titokban meg reménykednek,hogy őket is elviszi a WC mögé.
2022. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy, fiúként mondom, hogy jó hangja lenne a kölyöknek, csak valamirért minden zenéjében nyávog.🤷‍♂️ Jah meg azok a "zenék" is hagynak kívánni valót maguk után....
2022. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én YouTuberként nagyon kedveltem, és régen azt vallotta, hogy ő utálja azokat az embereket akik a trendek és a menőség miatt alkoholt isznak és cigiznek és régen hű volt magához. Most viszont pont az lett belőle amit annyira utált régen, utolsó pár évben a youtubeon is megváltozott lehetett látni, hogy nem érdeklik őt a témák és csak a pénz vagy nézettség miatt csinálta a videóit. Most pedig a zenei nagy részében twenty one pilotsot szeretné utánozni (vagyis én csak a régebbi zenéibe hallgattam bele és ebből az jött le). Most csak egy elveszett gyereknek néz ki akit a rossz célok motiválnak és nem tudja mit kezdjen magával mert a "hírnév" szét törte az önképét. Megcsalt egy lányt és a alkoholra fogta, holott mindenki magáért felel akár józan akár ittas, és a alkohol nem hoz ki belőlünk más embert inkább csak a gátainkat töri át, de nem csináltat velünk olyant amit alapból nem tettünk volna meg előbb vagy utóbb. Őszintén a csaj helyében nem bocsájtottam volna meg neki, ahogy egy ittas vezetőnek sem nézhetjük el azt, hogy elütött valakit miközben ittasan autót vezetett Így ha valaki megcsal ittasan azt sem kéne ilyen könnyen megbocsájtani. 20/f
2022. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nagyrészt tinik szeretik. Azt meg ugye minek megindokolni, mivel tiniként az ember sok mindent szeret amin később elcsodálkozik, hogy hogy történhetett.
2022. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Régen bírtunk, de most annyira nagyképű lett, a híresség miatt változott meg ennyire...

Amúgy mindig is tinik követték őt

2022. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Mikor még Paul Street volt, én követtem a videóit, pedig 30 leszek lassan.

Csalódtam a srácnak, mert amúgy értelmes gyerek és szuper lehetőségei lettek volna az életben, ehelyett inkább a celebséget, és a tudatmódosító szereket választotta.

Két számát szeretem, szoktam hallgatni, a többi már nem az én korcsoportomnak való.

Másrészt pont emiatt a negatív váltása miatt nem is követem már.

Egy elszúrt tehetséget látok, aki rosszba fektetett bele.

2022. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!