Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi alapján választotok bias-na...

Mi alapján választotok bias-nak valakit? (Kpop)

Figyelt kérdés
Tehetség, személyiség, aura, kinézet, vagy első pillantásra akár bias-sá válik nektek valaki? Hozhattok példákat is, kíváncsi vagyok!<3

2022. jún. 11. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül nálam a személyiség-aura páros az ami eldönti az esetek nagy részében.

Az első pillantásos is szokott lenni persze, de szinte mindig megváltozik miután jobban megismerem a tagokat, az egyetlen kivétel szerintem Heejin (Loona).

2022. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van egy tag, aki először kicsit jobban kitűnik a többiek közül és ő lesz az első “biasom”, de ez nálam is megváltozik általában.

Pl. Joy-> Irene, Chuu-> Kim Lip, Hyeju, Gowon

Ahogy elkezdem jobban követni a csapatot, megismerem a tagokat, akkor már inkább a személyiség-aura-tehetség a döntő. De arra is van példa, hogy nem tudok dönteni és váltakozik a biasom vagy épp nincs is konkrét kedvenc :DDD

2022. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehetség.
2022. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben első pillantásra, de egyébként tehetség, aura és kinézet alapján.
2022. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már nem választok biast! Ha tetszik egy banda, általában minden tagját megszeretem valamiért :) Az SF9-al kezdtem, ott először Rowoon volt, aztán Taeyang, aztán Dawon, most Zuho és Youngbin. Tehát nincs gyakorlatilag :D Stray kids ugyanez. Nyilván mint mindenki, Felix és Hyunjin volt a húzóerő, aztán a Thunderous-ban láttam Chant. Aztán megtetszett Changbin, hogy rosszfiús. Aztán Lee Know, mert menő, aztán IN és Seungmin, aztán Han... neverending story :D nincs biasom, mindenkit másért szeretek :)
2022. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyesség, szimpátia
2022. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehetség + személyiség, ezért nekem Yoongi a kedvencem. :)
2022. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első Biast az általába rábökéssel szoktam választani, hogy szerintem ő a legszebb/legszimpatikusabb/leghe-lyesebb. Aztán ha jobban elkezdtem megismerni a tagokat akkor szokott változni, de van amikor megmarad az első biasom.


Van egy másik verzió amikor az az első akinek a legjobban tetszik a hangja/rapje. Ők álltalában meg is szoktak nekem maradni😅

2022. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik szokott lenni. Mikor a Blackpink-et megismertem, akkor első pillantás volt, és akkor Rosé volt aki megragadt (most is ő a bias-om). Mikor a BTS-t megismertem, akkor a helyesség volt, tehetség, és kinézet. Itt Tae volt, most Jimin a bias-om (talán🤣). Mikor a Twice-t megismertem akkor a kinézet, személyiség, és tehetség. Akkor Jihyo, Nayeon, és Tzuyu volt. Most Jihyo. Mikor az Itzy-t megismertem akkor az ugyanaz volt, mint a Twice-nál, és ott először Yeji, és Ryujin volt. Most Ryujin. Úgyhogy nekem változó, hogy mikor mivel. Mikor látom, hogy melyikkel tudom eldönteni, akkor azzal döntöm el. És néha megmarad (Blackpink, Itzy), néha nem (BTS). Amúgy még ismerek többeket is, csak ezek jutottak az eszembe. Úgyhogy változó.
2023. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!