Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi alapján választotok, és...

Mi alapján választotok, és hogyan szoktatok buliba csajozni?

Figyelt kérdés
Járok buliba leginkább,azért,hogy valami csajt felszedjek,de nem tudom hogyan kellene honnan tudhatom ,hogy szingli-e vagy a lányok szoktak valami jelet küldeni a fiúnak ha bejön neki?

2016. dec. 24. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

hat ha nem szingli az lesz az elso mondata h bocsi van baratom, ha meg nem mondja akkor meg szabad a palya. ha felos, ideges vagy igyal annyit h ne felj beszelgetni a csajszival de a nyelved meg ne akadjon ossze, tancolj a kozeleben egy par percet barataiddal ugy hogy vegyen eszre azert teged, aztan menj oda hozza a tancteren pl. hogy: "heloka nincs kedved inni valamit? meghivlak"

ha elutasitoan nez rad akkor hagyd, menj el szo nelkul aztan nem lesz belole kesobb kinos pillanat

ha belemegy abba hogy iszik veled valamit akkor az mar jot jelent szerintem,

viszont ha viszi magaval a baratnojet is az italpulthoz akkor szerintem bukott megint csak az ugy mert nem akar veled kettesben maradni

ha egyedul megy veled az italpulthoz akkor meg kb nyert ugyed van onnan rajtad all, bemutatkozhatsz varakozas kozben megkerdezed hogy honnan jott meg kivel, vagy megjegyezheted pl h milyen csinos meg ilyenek

aztan megitatsz vele egy nagy paleszt vagy valamit aztan gyerunk tancolni :DDD

2017. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

elozo vagyok

en buliba nem valasztok, inkabb talalkozos facebookon beszelgetos vagyok, buliba inkabb a haverokkal szeretek lenni, de a legjobb baratom allandoan ezt csinalja amit leirtam, es rendre bejon neki egesz szep meg kedves lanyokkal is

2017. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!