Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen lett ez a két zeném?

Milyen lett ez a két zeném?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

Mindkét zenét az fl studio mobillal csináltam. Szóval túl sok lehetőségem nem volt arra, hogy megfelelő legyen a mixing és a mastering. Illetve az fl mobilos verziója messze el van maradva a számítógépestől. A második zenébe vokált is tettem. A Paint Voice nevű android alkalmazást használtam. Ezzel lehet saját szöveget írni és az app pedig visszaénekli. Az egyetlen baj ezzel az, hogy csak sajnos japán nyelven működik. Az internetről nem akartam letölteni hozzá akapellát mert szinte mindegyiket szerzői jog véd. Meg ügye akkor az már remix lenne így nem lenne teljesen eredeti.



2021. aug. 19. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Letörölted
2021. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt soha nem tudjuk meg, de ha FL Studio mobile-ból nem sok jót lehet kihozni, ajánlom inkább a gépes FL Studiót (torrent)
2021. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, azért töröltem le mert rájöttem, hogy mindkettő rossz lett. Most csináltam egy újabbat ami szerintem már jobb. Ez is deep house, illetve ezt is az fl mobillal csináltam mivel nincsen gépem. A vokált is a mobilomon csináltam, de eredetileg a program (Emvoice) windows-on fut. Viszont van egy windows emulátor, a neve ExaGear ami 32 bites exe fájlokat tud elindítani androidon. Szóval itt a link. [link]
2021. aug. 23. 01:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is letörölted
2021. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldesz olyat is ami nincs letörölve? XD
2021. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De ember...

be tudnád állítani (a YouTube stúdió alkalmazás tudja), hogy ne legyen nyilvános és akkor nem kell szégyellni, nem látja a világ, csak ha linkeled...

hagyd már kint egy pár hétig, mire valaki látja és tud értékelést adni pl. én...

2021. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Először is köszi, hogy érdeklődtök a zeném iránt. Azért töröltem le az előző zenét is mert később meghallgattam jobb hangfalon keresztül és nagyon rosszul hangzott, illetve rájöttem, hogy amúgy sem jó. Most csináltam egy teljesen másikat. A vokál nem éppen a legjobb tudom, de elég nehéz mobilról használni az emvoice-t. Többnyire ez az oka, hogy ilyen lett. Az fl mobillal adtam hozzá auto pitch-et. Sajnos ez viszont még mindig elég bugos benne. Remélem, hogy majd a későbbiekben javítják. Ezt ígérem, hogy nem fogom törölni. Link: [link]
2021. aug. 26. 08:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Őszintén nem nagyon tetszett. Indokolatlanul hosszú, ismétlődő. A vocal chop sokszor hamis és nincs tempón. Van egy szőnyeg szinti alatta,ami inkább idegesítő és kicsit indokolatlannak hat. Emelet a frekvenciák maszkolják egymást nem tudom, hogy hova figyeljek. De látom, hogy volt munka vele és voltak benne jó ötletek, csak a megvalósítás kicsit gagyi lett. Ne add fel, de amint tudsz, szerezz be egy gépet és ott próbálkozz, és gyakorold a keverést. (:
2021. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A keverés nem tökéletes, de FL Studio mobile elég keveset is tud, de gyorsabb tempóval egy night club-ban el tudnám képzelni. És ha már tempó: ne csússz ki belőle (az énekkel se), mert rosszul fog hangozni akkor!

Ui: ne töröld le, hogy kaphass mégtöbb visszajelzést. További sok szerencsét!

2021. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket.
2021. aug. 26. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!