Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a számról,...

Mit gondoltok erről a számról, klippről?

2010. aug. 28. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnyitottam, megláttam ki az előadó, már nyomtam is a kis piros X-et!
2010. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A klipp nekem nem annyira tetszik, de a szám szerintem nem rossz.:)
2010. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nagyon rossz szeretem lady gaga számait deez egyfos
2010. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valahogy éreztem hogy ez a sz@r lesz.

A véleményem az hogy itt is megalázza a férfiakat, rabszolgaként bánik velük, másrészt úgy tűnik a kereszténységre is nagyon pipa, nem értem minek kell azt is mocskolni.

2010. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Túlságosan manipulatívnak tartom, a sok kis tini-pinából bohócruhába bújt ribancot csinál.

Másrészt akik meg istenítik hogy milyen egyedi azoknak üzenem, hogy ugyanaz mint Cristina Agiera vagy Britnie, agyonhidrogénezett haj, frivol, béna ruhák, és ugyanúgy sugározza a szexualitást mint példát.

Nem kell nagy tehetség hogy felkúrja magát erre a szintre, csak a eközben a lelke rohadt szét.

Ilyen sztárocskákból már tele van a padlás, több már nem kéne.

2010. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kifejezetten ijesztőek a magassarkúba bújt pasasok a klippben :S
2010. aug. 28. 10:44
 7/8 anonim válasza:
ez nagyon rosz énnél roszabat még nemlátam
2010. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeretem ezt a számot,a klip viszont nem tetszik. Először nem is értettem mit akart kifejezni vele,de elolvastam a nyilatkozatát és arra jutottam hogy nem sikerült neki kifejezni semmit.:D De lehet hogy csak én nem értem. Gaga olyasmit nyilatkozott hogy ez a dal a melegek szerelmének az ünneplése. Nekem nem ez jut eszembe a klipről,de ő tudja. Az egyházgyalázást sem értem...
2010. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!