Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek elektromos gitár mellé a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nagy zenész, több gitárja van. Sajna én nem értek annyira hozzá, de kábelektől kezdve az effektpedálokig mindent nézegettem, csak nem tudom melyik lenne a leghasznosabb. Gitárállványon is gondolkoztam. Na valaki aki jártas ebben, kérem segítsen ki! :D

2021. jan. 12. 20:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ja, használt vagy elszakadt húrokat ha találsz, és ugyanolyanok mint amilyen a gityóján van, akkor nyert ügyed van :D

Majd biztos nézni fog, hogy honnan értesz te a húrokhoz :D

Majd mondd meg neki, hogy ránézésre kibökted, hogy mekkora! :D


(Ugye talán ez a 2 legfontosabb, hogy a márkája milyen, én Ernie Ballt használok, nekem az jött be eddig a legjobban, de van a gyakoribbak között D'addario meg Elixir is pl...

Szóval a fajtája, meg a mérete, de ugye a zacsira rá is lesz írva, csak azért mérd hozzá a mostani gitárhoz, hogy ugyan akkorát vegyél ami most van rajta.

Én nekem pl vettek 009es húrokat pedig 011est használtam :D nem gáz, és felraktam, nem akartam vissza váltani, de na, azért mégis)


Ja!

Meg ha már itt tartunk, nem tudom hogy milyen a hevedere (az amivel a vállára rakja a gitárt, az a pánt) hogy csak sima fekete ? Vagy van rajta valami minta, vagy egyedi ?

Mert ha nem, akár ez is szóba jöhet.


[link]


Ebben a linkben épp egy Guns-os heveder van :D

Na nekem ez lesz a kövi ajándékom asszem :D

Amúgy nagyon sokfajta lérezik.

Koponyás, pszichedelikus, bandás stb...

Talán ez is szóba jöhet.


17es voltam.


(Illetve, ha már megvan pár ötlet, hogy mi jöhet szóba a tippek közül, akkor azt megírhatod ;)

Pl azért hogy írjunk olcsóbbakat, vagy ilyesmi)

2021. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy szivárványos gitárhevedernek mindenki örül. És csak zárólejben jegyzem meg, hogy ez nem LMBTQ. Nem kell ettől félni. Gitárhevedernél mást jelent a szivárvány.
2021. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A Dunlop hevederek szerintem menőbbek, és jobbak is mint a többi.
2022. jan. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!