Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek elektromos gitár mellé a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nagy zenész, több gitárja van. Sajna én nem értek annyira hozzá, de kábelektől kezdve az effektpedálokig mindent nézegettem, csak nem tudom melyik lenne a leghasznosabb. Gitárállványon is gondolkoztam. Na valaki aki jártas ebben, kérem segítsen ki! :D

2021. jan. 12. 20:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy cukrázdából rendelj egy élethű méretű Big Muff fuzzpedalt marcipánból. Az jól is néz ki, meg ehető is. Ha nem eszik cukrot, akkor rakd ki kocsonyából, és színezd be. Bár azt nehezebb megcsinálni. Ki tudja.
2021. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok a sok segítségért:) nagyon cukik vagytok, jegyzetelek :D
2021. jan. 13. 23:20
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen szándékból. Például cukiságból meglepheted egy szép és minőségi gitárhevederrel, pengető készlettel, vagy ha tudod milyen húrokat kedvel akkor azzal. Komolyabb szándékból ennél sokkal nehezebb mert nem tudhatod milyen új pickupra/szettre vágyik, milyen új effekt érdekli és sorolhatnám. Lehet hogy éppen a hardverbe szeretne belepiszkálni vagy egy elektroncsőcsere a motyóban vagy zenei szerkesztő szoftverek és sorolhatnám.
2021. jan. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szex, azzal nem lősz mellé😁
2021. jan. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14: az alap! :D

13: vannak szoftverei és igen én komolyabbra gondolnék, de szerintem még kutakodnom kell...

2021. jan. 14. 12:27
 16/23 anonim válasza:
100%

Basszus de irigylem a barátodat hogy ilyen lelkes, támogató barátnője van... Nincs esetleg egy szingli barátnőd? 😂


Na jó, viccet félre téve egyébként nagyjábol mindent leírtak, az előttem szólók. Vehetsz neki még pluszba gitárosoknak multi-tool-t, ha nincs neki. Én csak gitárosok svájci bicskájaként emlegetem, mert van rajta csavarhúzó több fajta, meg egy két dolog ami a gitárok alapvető karbantartásához szükséges. Vehetsz neki esetleg mikroszálas törlő rongyot is vaxal és citrom olajjal együtt. Amúgy vehetsz neki pengetős nyakláncot is, együtteses pólót. Vagy amint írták, pengető/húrkészlet. Szóval van választék bőven. 😊😅

2021. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hogy milyen stílusban játszik, de egy jó minőségű (a no-name nyomtatóstól már vannak rossz tapasztalatom) bolti bandás pólóval sem lehet nagyon benézni.

Azért mondom, hogy akármit is játszik, egy Jimi Hendrixes pólónak még az is örül, aki még nem is gitározik! :D

Kb 5000 egy olyan póló ami már magától megszólal.


Én ilyet kaptam Guns n Roses-osba. Örültem is neki! :D


Illetve húrkészlet mindenképpen! Abból sosincs elég.

Vagy ha beindul ismét az élet, és lesznek koncertek amiket szeret, abból még lehetne egy kései ajándék is. Megveszed a jegyet, azt csak nem marad el :D


Amúgy az is segíthet az ötletelésbe, hogy milyen bandákat szeret, kik a kedvencei.

Mert mondjuk én a Guns-al vagyok úgy, hogy játszom is a számaikat, és az egyik kedvenc bandám.


Kaptam is Guns-os+ Slash-es pólót, Ernie Ball húrokat amiket többek között Slash is használ, meg a legújabb Slash könyvet.

2021. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Jaj ezek nagyon szuper ötletek! El is felejtettem a bandás pólót, pedig az tuti tetszene neki :D

A húrok között van különbség egyébként?

16 nagyon cuki vagy:)

2021. jan. 16. 12:18
 19/23 Mojjo ***** válasza:
100%

@18:

"A húrok között van különbség egyébként?"


Igen, méghozzá több szempontból is és elég nagyok.

2021. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos találsz elhasznált húros tasakokat a fiókjaiban. Amiből több egyforma van az lesz a befufó.
2021. jan. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!