Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek elektromos gitár mellé a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nagy zenész, több gitárja van. Sajna én nem értek annyira hozzá, de kábelektől kezdve az effektpedálokig mindent nézegettem, csak nem tudom melyik lenne a leghasznosabb. Gitárállványon is gondolkoztam. Na valaki aki jártas ebben, kérem segítsen ki! :D

2021. jan. 12. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a Te helyedben a hangszerboltba megkérdezném hogy van e utalványuk. Veszel neki annyi összegben amennyit szánsz az ajándékra és ő megveszi amit szeretne, vagy kipótolja. Nekem így vettek karácsonyra ajándékot.
2021. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de az nem annyira személyes...:/ Jobban örülnék ha tudnék neki én valamit választani.
2021. jan. 12. 20:37
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor valahogy ki kell puhatolóznod. :-)
2021. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Mojjo ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem igazán jó ötlet, baromi könnyen mellé tudsz nyúlni. Nem csak az a lényeg, hogy mi jó, meg hasznos úgy általánosságban, hanem neki konkrétan mire van szüksége és azon belül szubjektíven mi tetszik neki.

Olyasmi ez, mintha ruhát akarnál venni, de nem csak azt nem tudnád, hogy nadrág vagy kabát kellene inkább neki, de arról sem tudnánk sokat, hogy milyen az ízlése - nagyon nagy valószínűséggel így olyan ruhát kapna, amire se szüksége, se nem tetszik neki.

2021. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Mondott olyat, hogy kábelnek mindig örül. :D És hogy valami lábpedál kellene, hogy ne kézzel kelljen állítani a gitáron a nem tudom mit.

Bocsi ezt jól megmondtam :D

2021. jan. 12. 20:44
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ez a nem tudom mi a probléma, ahogy Mojjo is említette nem tudjuk hogy mire van szüksége és pedálokból van annyi mint égen a csillag. :-)
2021. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor lehet elengedem...:) Nekem is ez okoz gondot, hogy van vagy 100 féle, de azt hittem van valami biztos recept. Na azért köszi!
2021. jan. 12. 21:24
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele a számítógép elé és mondd, hogy nyissa ki a kedvenc webshopját. Játszátok el, hogy beteszi a kosárba, amire a legjobban szüksége van a szerinted elkölthető összegig. Innentől rádbízom.


Persze még az is lehet, hogy használtan ocsóbb az a valami és teljesen jó, szóval a leghasznosabb, ha ezt elengeded.


Persze, ha végtelen mennyiségű pénz van, akkor nem kell gondolkodni :D

2021. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A húr meg a pengető az kb. mindig jól jön, mert fogyóeszköz mindkettő - én legalábbis folyton elhagyom a pengetőimet - csak tudni kéne, hogy melyikből milyet használ.
2021. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már ennyi erővel jöhet a borotvahab, meg a fogkrém. Én nem szeretem az ajándékozást. Mindig van jobb dolgom mint ilyeneken gondolkodni. De az ehető dolgokkal nem lehet mellé lőni.

Vegyél valami nagyon jó teát, vagy olyan csokoládét amit biztos nem evett, amit nem lehet megvenni a tescoban. Vagy különleges kávét, ilyeneket. Vagy ha dohányzik, akkor valami különleges cigit.

2021. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!