Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó lenne ez az ukulele?

Jó lenne ez az ukulele?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Vagy ezek teljesen rosszak?

(olyan írjon aki ért hozzá)



2021. jan. 2. 08:43
 1/7 Mojjo ***** válasza:
54%
Ezeket a konkrét modelleket nem próbáltam, de a két márkát elég jól ismerem. Soundstationt én nem vennék semmiképpen, kezdéshez sem. A Gewa általában korrektül összerakott, jól használható hangszereket gyárt. Ilyen árkategóriában nem kell tőle sem csodát várni, de kezdésnek én a második hangszert bevállalnám.
2021. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezeken kívül milyet tudsz ajánlani?(konkrét modell is érdekel)
2021. jan. 2. 11:56
 3/7 Mojjo ***** válasza:

Ha szoprán ukulelét szeretnél, az ortegától ez a mahagóni fedlapos modell teljesen korrekt:

[link]

Árban kicsit feljebb van ugyan, de ennél alacsonyabb áron nem tudok alternatívát a Gewa-ra.

2021. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A leírás azt írja hogy balkezes,akkor át kénehúroztatni nem?
2021. jan. 2. 12:21
 5/7 Mojjo ***** válasza:
@4: Véletlen linkeltem balkezest. Át is lehet húroztatni, de felesleges, rengeteg hangszeráruház és webshop forgalmaz Ortega ukuleléket, biztosan sokfele van jobbkezes verzió is.
2021. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez jó lenne?

[link]

2021. jan. 9. 08:41
 7/7 A kérdező kommentje:
És ez [link]
2021. jan. 15. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!