Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a gitár mennyire megfelelő...

Ez a gitár mennyire megfelelő egy teljesen kezdőnek?

Figyelt kérdés

[link]

Azért ezt néztem, mert kb. 25 ezer forintért tartozékokkal együtt is meg lehet venni, és nagyjából ennyit szánnék rá így első körben.



2020. dec. 18. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi pénzed van rá, és új gitárt szeretnél, mert ajándékba lesz, akkor ez a hangszer megfelelő lesz gitározni taulni. Ebben az ár kategoriában egy kicsivel drágább gitárnál nem ritkán csak azt kell pluszként megfizetni, hogy a márkája talán egy kicsikét ismertebb.

Egyébként ha nem ajándékról lenne szó, én is inkább egy jó állapotú használt gitárt ajánlanék két okból. Egyrészt, mert ennyi pénzből kétszer ilyen drága gitárt lehet venni ugyan használtan, de megkímélt, jó állapotban. Másrészt, ha később az új gitár mégis eladásra kerül minőségi csere vagy érdektelenség miatt, akkor az új árának kb. a felét lehet érte megkapni, ez pedig majd fájhat egy kicsit.

De ha ajándékként új gitárról van szó, annak is megvan a szépsége, pl. hogy az illető lesz a legelső gazdája. Gitározni kezdőknél ez nagy érték, és ez így rendjén is van.

2020. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző véleményem kiegészítése:

Most láttam, az előttem hozzászóló azt írta, 25 ezerért lehet olyan gitárt is venni, amihez már felszerelés is kapható. Félreértés ne essék, a plusz felszerelést én is hasznosnak tartom. Előzőleg én csupán arról az esetről írtam, ha a gitárra mindössze az említett 15 ezer Ft áll rendelkezésre.

2020. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!