Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a gitár mennyire megfelelő...

Ez a gitár mennyire megfelelő egy teljesen kezdőnek?

Figyelt kérdés

[link]

Azért ezt néztem, mert kb. 25 ezer forintért tartozékokkal együtt is meg lehet venni, és nagyjából ennyit szánnék rá így első körben.



2020. dec. 18. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább még gyűjts hozzá kicsit és használtan nézz szét.
2020. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs nagyobb keretem, és szülinapi ajándék lenne kicsivel karácsony után. Plusz az is lehetséges, hogy aki kapná, az hamar félreteszi. Kezdetnek, ha mindenféleképpen szeretnék ennyiért egy gitárt újonnan, akkor sem jó ez?
2020. dec. 18. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha totál amatőr vagy, teljesen jó lesz ez is arra, hogy ráérezz az egésznek ízére. Én a nagybátyámtól kaptam anno kölcsön valami ősrégi jugó akusztikus gitárt, amin megtanultam sikamikálni. Mondjuk én a kezdetektől fogva utáltam azt a hangszert, de az alapokat azon tanultam meg, és mivel más nem volt, ezért egy ideig örültem annak is. Alap akkordokat, akkordokat bontani, stb. Azóta a hangszeremet kétszer is lecseréltem. Ha eltökélt vagy, és tényleg meg akarsz tanulni gitározni, akkor meg fogsz. Ha nem, akkor a fél milliós Gibson is kár beléd. Milyen stílusokat játszanál, kérdező? :)
2020. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jobb ötlet használtan venni valamit, ami érdeklődés híján eladható ugyanannyiért. Persze, ha ennyi pénz van, akkor költsd el. Már úgyis eldöntötted.
2020. dec. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Független a gitártól, érdemes tudni. Ha újonnan vásárolsz, létezik az elállási jog. Ha hibátlan állapotban, gyári csomagolásában visszaküldöd/visszaviszed a terméket, visszakapod az árát. Még magyarázattal sem tartozol. Természetesen, ha elállásról van szó és nem garanciában küldesz egy hibás hangszert, akkor az utaztatás költsége a tiéd-mondjuk futárcég. Belföld kábé kétezer, külföld ötezer. Nézz utána, érdemes. Ha nagyon nem tetszik a megajándékozottnak a dolog, érdemes kis költséggel kiszállni a buliból.
2020. dec. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

#3 Ajándékba lesz, de nagyon valószínű, hogy könnyűzenét játszana rajta az illető.

2020. dec. 19. 18:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy pont ilyen szovjet piacos volt az első, azóta Hohner, Yamaha, Cort és Martin gitárom van. És két Fender stratocaster.


[link]

2020. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azaz akkor jó lehet kezdésnek?
2020. dec. 19. 19:37
 9/12 Mojjo ***** válasza:
100%
Lehetni lehet. Mint ahogy az is, hogy nem. Ebben a kategóriában, főleg ilyen hírhedten rossz márkánál, mint az MSA, általában hatalmas a gyári szórás. Ki lehet fogni használhatót, de alighanem teljesen használhatatlant is.
2020. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Régebben voltak ilyen árban SX márkájú kék-fekete divat western gitárok. Hevesi üzletében próbálgattam. Az megmaradt hogy nagyon tetszett a hangja pláne azért az árért. Ha van még olyan valahol akkor inkább azt ajánlom vételre.
2020. dec. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!