Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a BTS tagokat? Én jól csináltam?

Figyelt kérdés

Szóval én nem vagyok nagy, fanja a srácoknak. Nem tudom őket megkülönböztetni, se kinézet se hang alapján, nem nézem mi van velük, nem nézek élő adásokat stb. Én csak a zenéjüket szeretem hallgatni.

Így nem is tartom magam Armynak. Viszont vannak army barátaim, akik szerint illene tudni ki-kicsoda. És igazából szeretem a kihívásokat, tehát elhatároztam hogy megtanulom ki hogy néz ki, milyen a hangjuk stb.


Szóval kerestem egy képet amin minden tag rajta van. És néztem másik képeket róluk aztán amenyire sikerült összehasonlítottam.


[link]

[link]


Szóval ez a kettő született. Viszont nem vagyok benne biztos hogy jól csináltam.

Suga, RMet, és J-hope öt legtöbbször meg tudom különböztetni mert jellegzetes arcuk van, néha V is sikerül. Viszont Jimin, Jungkook, és Jin számomra tök egyformák.

Anyi feltűnt hogy Jinnek hosszúkás feje van azt hiszem.


Kijavítanátok ha nem jó?

Tudtok írni ilyesmi jellemzőket a többiekhez is kérlek?

Köszönöm



2020. dec. 14. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
A második az jó, az elsőben több hiba is van.
2020. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, én nem hallgatok BTS-t, de sehogyan nem tudnám megkülönböztetni őket (na jó, talán ha úgy gyakorolnám, mint a vaktérképet).
2020. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A második tényleg jó.

Az elsőnél viszont a sorrend lentről lefele így van:

J-Hope, RM, Jungkook, Jimin, V, Jin, Suga,

Remélem segítettem.

2020. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első😆 nem jó.

Sorrendben (felülről lefelé): j-hope, RM, Jungkook, Jimin, V, Jin, Suga.

Az elején nekem se ment, de nem is volt “célom” megkülönböztetni őket, egy idő után valahogy jön magától. (én július óta vagyok army).

Most magam is meglepődöm, h pl. csak egy részükről vagy hátulról, hangjukról is felismerem őket😅

Amúgy szerintem, ha tetszik a zene, akkor már army vagy. Nem attól vki army, h megvásárolja az összes albumot, merch-et és agyon stream-eli a videóikat, zenéjüket.

Tippként talán: RM a legmagasabb, Suga meg Jimin alacsonyabbak a többiekhez képest. V-nek és Jungkook-nak nagyobb szemeik vannak, V-nek kicsit szélesebb szája van. Jimin és Jin szája eléggé pufi😂 Jin-nek a válla eléggé széles. Suga-nak gumimaci mosolya van, sztem kivsit olyan, mint egy jegesmaci vagy egy macska😂

2020. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Viccen kívül mindenki fiú közülük?
2020. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen
2020. dec. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-est adom. Sugának tényleg maci feje van! 😂😂😂
2020. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindegyik fiú. Nekem is sok idő volt, de nekem nem a megkülönböztetés, hanem hogy kit hogy hívnak. Az segíthet, hogyha képeket nézel mind a csapatról mind a tagokról. Plussz vannak olyan Lirycs videók a zenéikhez ahol mutatják, aki énekel.


Remélem tudtam segíteni.

2020. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 napon belül megtanultam megkülönböztetni őket.Annyi hibám volt, hogy először azt hittem Jungkook a legidősebb és Jin a maknae :’D
2021. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 napig tartott. Vannak a neten (pl. sporcle.com) kvízek, hogy felismerjük-e a tagokat. Én először azokat tudtam egyből felismerni akiknek jellegzetesebb egyedibb az arcuk, RM Jimin, JHope majd Jungkook. A többi 3-at nehezebb volt, de V-t a fülei, Jin-t a szemöldöke alapján ismerem fel. Sugat pedig úgy hogy ő se nem RM se nem Jimin se nem Jhope , stb XD
2021. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!