Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Larry...

Mi a véleményetek a Larry Stylinson-ról?

Figyelt kérdés
Most 2020-ban az utóbbi hónapokban elég sok érdekes dolog történt a Larry-vel. Mi a véleményetek róla? Szerintetek igaz/igaz volt?

2020. aug. 19. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem, én nem hiszek benne, de ki tudja 🤷🏻‍♀️
2020. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Szó szerint elismerték, hogy a Larry shipperek b#szták el a barátságukat. Szóval minden shippernek üzenem, hogy le lehet állni ezzel a baromsággal és elfogadni, hogy nem, nem voltak együtt. HAGYJÁTOK ŐKET BÉKÉN!!

Na, most jöhetnek a téveszmés shipperek lepontozni.

2020. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

2: Azok a fajta shipperek tették tönkre a barátsagukat, akik elég toxikak... mármint... attól hogy valaki esetleg elképzeli, hogy de jó lenne, ha együtt lennének, tehát shippeli őket, attól még nem fognak ártani nekik -.-

Plusz ezek szerint sooook sok interjút nem láttál... Valószínűleg azt se láttad, mikor egy fan rákérdezett, hogy Harry és Lou radiznak e, mire Harry bólogatni kezdett, és azt mondta igen...

Semmi bántás, csak mondom 🤗

2020. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Fene tudja mi az igazság.

Az viszont biztos,hogy még a karrierjük kezdetén készült egy kis interjú ahol Harry elmondja hogy az első igazi szerelme Louis volt.

De mind a ketten annyi nővel voltak már,hogy szerintem ez csak egy fiatalkori románc lehetett.

Bár Louis 2 évvel ezelőtti klipjében ahol arról énekel hiányzol és szerelmesek voltunk szerepel a style felirat.

Illetve egy másik dalban 2-3 éve megemlíti az első lakhelyüket is.

Ez azért nem lehet véletlen.

2020. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

3-as igazad van azt én is láttam :)

Nem véletlen kezdték el ezt a Larry dolgot,van/volt alapja csak sokan már túlzásba estek és betegesen bizonygatják,na ezt nem kellene.

Valószínűleg ez fiatal korukban volt,szerintem már vége lehet.

Az egyik koncerten egy rajongó feltart egy Larry feliratot és Harry mosolyog meg like-ot mutat neki és ez nem összevágás.



Az viszont már túlzás,hogy Ziem meg Zarry videókat is vágnak össze :D

2020. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon nagyon sok proof van és a mai napig vannak. Louis és Harry albumain is rengeteg utalás van, és konkrétan ki is jelentette Harry, hogy ez kölcsönös😅
2020. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem igaz, ha már most nincsenek is együtt, de az tisztán látható, hogy régebben voltak érzéseik egymás iránt.


Ui.: a kettes válaszolónak pedig üzenem, hogy legyél szíves megválogatni a szavaidat és a hangnemet, amivel írtad a válaszodat, mert mindenkinek van véleménye mindenről, de egy mondattal (főleg nem ilyen stílusban) nem fogod tudni a másikét megváltoztatni, úgyhogy a legjobb, amit tehetsz az az, ha elfogadod mindenkiét és nem szólod le őket, köszi. :)

2020. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015 óta nincsenek együtt (ez egy tény) de régen együtt voltak. Ja, és nem házasok. Ha igen, akkor nem 2013 szept. 28-án házasodtak.
2023. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem volt valami fiatalkori románc, de annak már tuti hogy vége. Teljesen felesleges bizonyítani, már 2015 óta nem láttuk őket együtt. Illetve a Too Young nevű dalban énekelte Louis hogy "it's been 2 years since i've seen your face" a Walls albumot 2017ben írta. Azóta nem találkozott Harryvel, szóval tuti hogy nincsenek már együtt, de eltudom képzelni hogy volt valami tini románc köztük.
máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!