Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek! Larry Stylinson...

Fanni1713 kérdése:

Directionerek! Larry Stylinson igaz?

Figyelt kérdés
Tudom rengetegen kérdezték ezt már meg és rengetegen gondolják hogy kamu ,és tudom hogy van rengeteg Larry shipper is. Gondoltam azért én is megkérdezem. Személy szerint ha igaz én akkor is szeretni fogom a 1D-t, és szerintem egy igazi fan akkor is fan marad ha kiderül hogy igaz.Ti mit gondoltok?

2013. dec. 26. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Igaz.
2013. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
milyen hír???:O
2013. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Csak nagyon szoros barátság. Szinte már testvérek.:)

Amúgy ha esetleg kiderülne, én is tovább rajonganék értük:)

2013. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Directioner vagyok.:) és elmondom hogy ez nem igaz.! nagyon jó barátok, ahogy az egyik előző válaszoló mondta szinte már testvérek. de amúgy nemigaz:)
2013. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Directioner vagyok és szerintem nem igaz, de lehet hogy igaz de lehet hogy nem szerintem az ő dolguk, de ha igaz ugyanúgy szeretni fogom őket! <3
2013. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
NEM IGAZ
2013. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én a zenéjüket csípem, de nem követem a pletykákat róluk. szóval valaki lenne olyan kedves és elmondaná ezt? jól sejtem hogy megjelent egy olyan pletyka hogy Louis meg Harry egy pár?
2013. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem igaz,de az igaz,hogy régen nagyon jó barátok voltak,szinte már testvéreknek lehetett őket nevezni,de miután jött a sok bántó tweet meg a sok kitalált blog már nagyon eltávolodtak egymástól..Például Harry eddig minden évben írt Louis-nak twitteren szülinapi felköszöntést,de most,2013-ban már nem. :/ És szerintem ez elég szomorú,hogy ennyire úgymond "szétválasztotta" őket a sok pletyka és a kitalált történetek,kitalációk...
2013. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
arra hogy a twitteren nem koszontotte fel nem lehet alapozni hogy megronlott a baratsaguk. ez hulyeseg. a legjobb bnom nem irt face-en a szulinapomra de felhivott meg meglepi bulit szervezett nekem.
2013. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nekem is úgy tűnik hogy már nincsenek túl jóban sőt... az összevágott vieókon kivül sehol nem tűnt eddig fel nekem hogy nem hogy melegek de egyáltalán jó barátok lennének.Aztán ki tudja de engem az sem zavar ha együtt vannak :)
2014. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!