Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek! Larry Stylinson...

Fanni1713 kérdése:

Directionerek! Larry Stylinson igaz?

Figyelt kérdés
Tudom rengetegen kérdezték ezt már meg és rengetegen gondolják hogy kamu ,és tudom hogy van rengeteg Larry shipper is. Gondoltam azért én is megkérdezem. Személy szerint ha igaz én akkor is szeretni fogom a 1D-t, és szerintem egy igazi fan akkor is fan marad ha kiderül hogy igaz.Ti mit gondoltok?

2013. dec. 26. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Larry is R.E.A.L.:3

[link]

2014. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem igaz. Szerintem ők azt se tudják mi ez a hülye pletyka :D
2014. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem : Larry igaz,Louis meleg,Harry meleg , Eleanor egy szakáll (szakáll=melegek álbarátnője) , ennyi az egész ...Csak azért nem vállalják fel mert ez a k**va modest nem engedi #Ihatemodest #Larryisreal
2014. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%

Ezt sohasem fogja teljes bizonyossággal senki sem tudni.

Tény,hogy Harryből ki lehet nézni,hogy biszex(gyűrűk,női csizma,rózsaszín,szívecskés ingek...) vagy akár meleg,de ezt a sok barátnőjére nézve nem hiszem,tehát inkább biszex.Louisról is el lehet képtelni,hogy meleg(magas hang,lányos mozgás...)tehát simán lehet,a háttér megvan hozzá.

Szerintem valóban együtt lehettek,mert én olyan közjátékok vannak,amiktől lehidaltam és amik kételyt sem hagytak.Hogy most mi van,azt nem lehet tudni.A Larry-s üzenetek,tweetek miatt látszik,hogy már egymás mellé se állnak,nehogy a Larrysok alá adják a lovat.Ettől persze még most is együtt lehetnek,csak már félnek bárhogy is érintkezni.De azt is el tudom képzelni,hogy szétmentek,mert Harry is megváltozott,Zayn kilépett...sőt,lehet,hogy már a barátságuk is tönkrement...

Szerintem aki hisz bennük az nyugodtan higgyen ebben,de kussoljon és ne híresztelje,mert így pont kicsesz velük.

2015. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Keress rá: freddyismyqueen. Utána döntsd el magad ;)
2015. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz. Hiszek benne. 14-szepen fogalmaztal, nagy reszben igazad van. Utolso. Igen. Keress ra. Ezert is hiszek benne. Ennyi.
2016. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

2021 van és erre a kérdésre még mindig nem tudunk tényleges választ adni. Személy szerint én hiszek benne, hogy együtt vannak. Ennyi véletlen már nem történhet és annyi utalás van rá, hogy az már hihetetlen. Szóval szerintem tényleg van köztük valami, ami több mint barátság.

Ez csak az én véleményem! TPWK

2021. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!