Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Larry 2020-ban...

Szerintetek a Larry 2020-ban felvállalja a kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Ugye visszatér a One Direction és a rajongók szerint a Larry is felvállaja magát idén. Szerintetek is így lesz?

2020. jún. 1. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Ők ketten soha nem voltak szerelmesek. Csak hülyéskedtek.
2020. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A Directionerek kb.90%-a szerint együtt voltak és még jelenleg is házasok.
2020. jún. 1. 22:34
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Biztos vagyok benne, hogy együtt voltak, de hogy ma együtt vannak e? Nem tudom. Nem hiszem, hogy Lou értékelné, hogy Harry újabban drogozik, és szétesik. Felvállalni pedig biztosan nem fogják még jó pár évig, hiszen a szerződés köti őket, a menedzsment nem szereti a melegeket :((
2020. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Befejeznétek ezt a hülyeséget? A shipperek annyira tönkretették a barátságukat, hogy már nem is szóltak egymáshoz az interjúkon, mert ti mindenbe belemagyaráztatok. Hagyjátok őket békén.
2020. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
melles leonak gyereke is van és élettársa ha jól tudom..nem követem már őket, ez pedig csak egy ship fandom ami sose volt igaz, csak hülyéskedtek
2020. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4-es

Ebben igazad van. Egy idő után már egymásra sem nézhettek az interjúk/koncertek alatt.

2020. jún. 3. 11:37
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Juj de el vannak itt egyesek tévedve :D Louis amúgy, nem Leo. és Briana gyereke az apjától van, szóval...
2020. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
78%
Hogy itt az emberek mennyire el vannak tévedve. En hiszek abban hogy Larry is real. Nem tudom hogy valaha fel vállalják a kapcsolatukat de ha valaha össze szednek annyi batorsagot hogy coming outoljanak én támogatni fogom őket. És igen LOUIS-nak van egy fia, és elvileg "barátnője" de nem hiszem hogy valaha is tenyleg együtt voltak. En szeretem és tisztelem Eleanort (Louis barátnője) de nem hiszem hogy valaha is szerelmesek voltak Louisval. Larry is real és szerintem lehetséges hogy ha nem is 2020-ban de 2021 coming outoljanak. Sok bizonyíték van arra hogy még most is együtt vannak mint például Harryt Londonba látták miutan Louisnak lejart ez a szerződése S*monnal. Aki nem ismeri Louist és Harryt vagy a 1D-t ne szoljanak hozzá. Köszönöm
2020. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

teljes mértékben egyetértek az utolsó válaszolóval! Rengeteg bizonyíték van régebbről is és mostról is. Ott van pl a két hetes szabály, ami szerint nincsenek távol egymástól 2 hétnél tovább (Canyon Moon-ban van rá utalás) és a Louis nemrég posztolt instastoryba egy selfiet, pontosan 2 héttel később Harryről paparazzi fotók kerültek ki Londonból

Eleanor próbálja elhitetni mindenkivel, hogy Louisval van, ezért posztol ennyit a kutyákról

Briana pedig valószínűleg szintén csak egy álca volt, hogy elhiggye mindenki, hogy Lou hetero

De aki meghallgatja a Habitet vagy az Always You-t az úgyis tudja, hogy Larry Is Real!


egyébként szerintem van esély rá, hogy időn coming outolnak:)

2020. jún. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Azt ne felejtsétek el hogy lehet hogy az egész csak a menedzsment kavarása, és az egész áldozatai ők ketten. Mert akármelyik lehetőség igaz, vagy az egész életük egy álcázott hazugság, vagy a menedzsment a nevüket használva keres penz olyan számokért, amiből az látszik, mintha együtt lennének. Mert mind a kettő lehetőség mellett vannak bizonyítékok, és mégsem csinálnak semmit, nem mondják hogy ez meg az nevetséges, nem kérnek senkit hogy változtassa meg a véleményét. Akármelyik is igaz, ők mindig áldozatok lesznek.


Lásd. pont az Always you példáját.

Hogyha együtt lennének, és a menedzsment nem akarná, hogy ez kitudódjon, valamilyen okból, akkor nem engedték voln ahogy ilyen számokat adjanak ki, és adjanak elő.

Hogyha viszont nincsenek együtt, akkor nincs értelme az egész számnak, vagy megiratták Louval, vagy az egész fake, és nem is ő írta a dalt.

Mind a kettő mellett vannak érvek, és mind a kettő eléri, hogy kövesd minden lépésüket, és megvedd az albumot, vagy egymás után meghallgasd a dalt tizenötször.


Már mindegy hogy mi az igazság, az biztos, hogy ők meggazdagszanak tajta.

2020. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!