Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Larry 2020-ban...

Szerintetek a Larry 2020-ban felvállalja a kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Ugye visszatér a One Direction és a rajongók szerint a Larry is felvállaja magát idén. Szerintetek is így lesz?

2020. jún. 1. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: elvileg Louis nagyon el volt nyomva a solo karriere alatt is, de most szerencsére külön utakon mennek tovább a Syco managementtel. (egyébként ez a management kapcsolódik a Modest!-hez is, mindkettőnek köze van Simon Cowell-ez)

Az Always You-ról mindenhol azt nyilatkozta Louis, hogy Eleanorról szól, lehet a managementnek is ezt mondta, a Habitre pedig azt, hogy elvileg a zenéről, éneklésről szól. Szerintem ezek miatt a bemagyarázások miatt adhatta ki ezeket a számokat Louis, de ez csak az én véleményem:)

2020. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez az én véleményem, így kérlek ezt tartsátok tiszteletben!


Őszintén, szerintem már nincsennek együtt. Anno együtt voltak és ez 100%ig biztos. Nekem anyu világított rá a tényre, miszerint lehet inkább csak én képzelek dolgokat bele dolgokba(ez ritka értelmetlen mondat lett xd)


Számomra a lényeg, hogy boldogak legyenek. Együtt vagy külön. Ha Louis szereti, akkor vegye el Elt és öregedjenek meg együtt. Harry is legyen boldog akivel csak akar! És ha ez nem Louis lesz...hát bumm! Nem fog megállni a világ.


És a Freddiesre visszatérve: A hülye is látja, hogy a kissrác Louisé.

2020. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Freddie egyértelműen Louis fia ez 100%.

Nagyon reménykedek a Larry-ben és szerintem is valaha tuti együtt voltak, de ha kiderül, hogy ez nem így volt, akkor sem áll meg a világ.

2020. júl. 16. 19:42
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
én szerintem is együtt voltak, vagy volt valami köztük. mert láttam videókat, ahol Harry például felvállalta a kapcsolatukat. én nagy Larry shipper vagyok szóvall...reménykedem hogy majd talán valamikor újra lesz valami köztük:))
2020. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22%

szia! 90% hogy volt köztük valami, a régi videók alapján, raadasul a mostani dalaik (two ghost, habit, too young) egyertelmuen kettejukre utalnak. Harry Adore you számának a klipje elvileg egy könyvrol irodott aminek a cime:Louis is the fish

a boriton szereplo ferfi ugy van feloltozve mint harry, raadasul miert lenne pont ugyanolyan hal a klipben? egyertelmu louis miatt. viszont a szomoru hogy a klip vegen elengedi a halat, es en ebbol kovetkeztetek hogy mar nincsenek egyutt🥺

2020. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis interjú még a karrierjük elejéről amin Harry elismeri,hogy Louis az első szerelme.

Hogy azóta hogy alakult azt csak ők tudják,viszont beszédes az a klip amiben 2-3 éve Louis azt énekli szerelmesek voltunk most idegenek és hiányzol. A háttérben meg megjelenik a style felirat.

2020. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
36%
Hát nem tették :D Na majd idén. Ha kell egy életen át várok rájuk.
2021. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem történt meg, és nem is fog. Együtt voltak 2015ig. Már szakítottak, és nem házasok.
2023. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Soha nem fog megtörténni. 2015ben szakítottak
máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!