Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét hallgatnak ma a...

Milyen zenét hallgatnak ma a tinédzserek?

Figyelt kérdés

Kedvenc együttesek? Kedvenc dalok?

Kérlek írjátok életkort.



2020. jún. 18. 07:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint megoszlik mert van aki ezt hallgassa és van aki azt.

Most nagyon konkrét együttes/előadó nincs,mert nagyon sokan a retro zenéket is hallgassák.

Ha most kéne mondjak pár személyt,együttest akkor lehetne a 100gecs (ez itt magyaroszágon nem híres,de a külföldi tinik nagyon sokat hallgatják),billie eilish,tyler the creator,conan gray,brockhampton,khalid,wallows,kali uchis,lorde,frank ocean és még sok más.

most én itt nem általánosítottam,hogy esetleg magyaroszágon mit hallgatnak a tinik (remélem nem az érdekelt),mert hogy őszinte legyek azt én se tudom olyan jól.

most lehet hogyha egy tini most itt elolvassa ezeket a neveket nekik nem fog mondani semmit,mert nem is ismeri őket,de külföldön most ezek a leghíresebbek.

2020. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagyok. Rengeteg tinédzser él, mindenkinek más az ízlése, tehát nem lehet behatárolni, hogy mit hallgatnak. Én nem a műfajt nézem, mindegyikben van jó és rossz dal.


Kedvenc előadók: iamamiwhoami / ionnalee ; Jamala ; Monica Naranjo ; Nina Hagen


Kedvenc dalok:

iamamiwhoami - n

ionnalee - Temple

Monica Naranjo - Europa

Jamala - 1944

Ella Fitzgerald - Misty

love solfege - クレプスクルムの林檎

Frank Sinatra - Fly Me To The Moon

KIRINJI - killer tune kills me

2020. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire rockot meg metált hallgatok, abból is nagyjából minden fajtát, tehát grunge, elektronikus rock, alternatív metál, nu-metál, pop-rock, country-rock, stb. Ezeken kívül szoktam jazz-t, blues-t, triphop-ot, reggae-t, bluegrass-t meg ukulele zenéket is hallgatni és még néhány pop, elektropop számot.

Nincs kedvenc együttesem, se énekesem, se számom. 18/F(ha ez még számít)

2020. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc együttes: Poets of the Fall <3


De hallgatom még: Christina Perri, G.E.M, Ashes Remain, Starset, Two steps from hell, anime openingeket/endingeket, illetve anime OST-okat is szoktam (szeretem a klasszikusabb fajta zenéket)


18/L

2020. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
81%

Ismerôs arcok: Nélküled

Beatrice: Azok a régi szép napok.


Frozen: Let it go

Frozen2 Show yourself

Frozen2 Aurora

2020. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Ez mindenkinél más...van Ki a pop zenét szereti van aki a metált és vannak akik mindent😁

Nekem személyszerint nincs kedvencem, azt hallgatom ami megtetszik.Van, hogy nálam idősebb zenéket hallgatok😅

Amiket általában hallgatok(nagyon vegyes) :)

-Tones and I-Dance monkey

-Parno Graszt- Sehol se talállak

- Halsey- Nightmare

-Bebe Rexha- Me, myself and I, I got you

- Király Viktor-Promises

-Király Linda- Can't let go

- Kelly Clarkson-Stronger

- Frank Sinatra- Fly me to the moon

- Kida- Tela


(18 vagyok)

2020. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc banda: Wallows


16/L

2020. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Avril Lavigne, Skillet, néha Slipknot és Lacuna Coil, Cher Lloyd, Taylor Swift, illetve musicalek, főleg Hamilton és Heathers.


16/L

2020. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tudom, hogy nem lehet általánosítani, sőt, ma már szerintem kb mindenki vegyesen hallgat mindent, csak érdekelt 😁
2020. jún. 18. 18:39
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
P!nk meg Kelly Clarkson <3
2020. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!