Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik úgy gondolják, hogy lehet, hogy soha többé nem lesznek állókoncertek?

Figyelt kérdés

Például ez az illető (angolul van):


[link]


Tehát hogy csak ülőkoncertek lesznek, meg úgy általában véve még évtizedekig félni fognak az emberek egymáshoz közel bulizni.

Én finoman szólva túlzásnak tartom. Egyesek úgy csinálnak, mintha már évek óta tartana a jelenlegi helyzet, holott még csak 2 és fél hónapja vagyunk benne. Szerintem a dolgok pár hónapon belül visszaállnak a régi kerékvágásba a koncerteket illetően. Ti mit gondoltok?



2020. máj. 24. 10:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Alap higéniai dolgok biztos lesznek (kihelyezett fertőtlenítő meg hasonlók), de kötelező távolságtartás, maszk stb nem hiszem
2020. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11: De ehhez az kellene, hogy legkésőbb augusztus közepétől a távolságtartást meg a maszkviselést cakumpakk eltöröljék. Ez lehetséges?
2020. máj. 27. 06:59
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha addig csak javul a helyzet, én könnyen el tudom képzelni
2020. máj. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kocsmákban már lehetnek koncertek. De azok értelemszerűen nem állóbulik.
2020. máj. 27. 08:56
 15/25 A kérdező kommentje:
Ami még erősen kérdés, hogy mivel tartanak egy második hullámtól kb. októbertől, ezt vajon miképp fogják érvényesíteni a szabályozásokban, tiltásokban, legalábbis ami a nagy rendezvényeket illeti. Majd feloldják őket, mert hogy a második hullám úgyis csak októbertől jön, ha jön, és ha jön, majd megint tiltanak? Vagy pedig addig is stabilan fenntartják? Az ugye a baj, hogy az átlagpolgárral a hosszútávú tervekről csak rész- és félinfókat tudatnak.
2020. máj. 28. 03:11
 16/25 anonim ***** válasza:

1


Jaja, már most sem félnek az emberek. Ha nem lennének a korlátozások, minden olyan lenne, mint korábban.

2020. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Már tegnap is voltak állókoncertek. Szerencsére ennyire még nem ment el a vezetőink esze.
2020. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen hülyeség ez már? Mert ülve nem lehet elkapni, csak állva, vagy mi?
2020. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

17: Milyen koncerten voltá?l


18: Avval magyarázzák, hogy ülve konkrétabban lehet tartani a távolságot, 1 vagy 2 szék kihagyásával.

2020. jún. 20. 13:49
 20/25 A kérdező kommentje:
voltá?l=voltál?
2020. jún. 20. 13:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!