Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik úgy gondolják, hogy lehet, hogy soha többé nem lesznek állókoncertek?

Figyelt kérdés

Például ez az illető (angolul van):


[link]


Tehát hogy csak ülőkoncertek lesznek, meg úgy általában véve még évtizedekig félni fognak az emberek egymáshoz közel bulizni.

Én finoman szólva túlzásnak tartom. Egyesek úgy csinálnak, mintha már évek óta tartana a jelenlegi helyzet, holott még csak 2 és fél hónapja vagyunk benne. Szerintem a dolgok pár hónapon belül visszaállnak a régi kerékvágásba a koncerteket illetően. Ti mit gondoltok?



2020. máj. 24. 10:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit fognak meg mit nem fognak engedni, az egy dolog (állókoncerteket pl szerintem persze, hogy fogják), de ezt a "félni fognak az emberek" érvelést végképp nem értem, tekintve, hogy amint megnyílik valami, egyből ott tömörülnek már most.
2020. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Már csak neten is látni, hogy rengetegen írják, hogy amint lehet, mennek is koncertre. Szóval közönség biztos lesz. A kormány is már augusztus közepén engedni akarja a koncerteket. Persze vannak akik félnek, de azok nem a koncertre járó emberek legtöbbször.
2020. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2: Erről van valahol konkrétabb hír, hogy engedélyezni akarják?
2020. máj. 24. 11:21
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Hülyék
2020. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A Kormányinfón(?) jelentették be, ha jól tudom
2020. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Amint vége lesz a járványnak, újra lesznek, sőt, sokan szerintem be is akarják majd pótolni a lemaradást.
2020. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Vegyük azt a verziót, hogy aug 15-étől csakugyan engedélyezik a koncerteket és fesztiválokat? Én is nyilván szeretném, van is jegyem fesztiválra. De ezt hogy kell elképzelni? Hogy onnantól kezdve minden korlátozás eltörölve? Nem kell többé távolságot sem tartani?
2020. máj. 25. 07:39
 8/25 A kérdező kommentje:
Első mondat végén pont, nem kérdőjel.
2020. máj. 25. 07:39
 9/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ha nem is teljesen olyan lesz mint előtte, de nagyon hasonló.
2020. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9: Ha meg lesznek tartva, az biztos, hogy most idén, lesznek valamiféle szabályok, korlátozások. Ami addig nem baj, amíg a tisztaságot és a higiénikát szolgálja.
2020. máj. 25. 17:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!