Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ugye ezt csak viccnek szánták,...

Ugye ezt csak viccnek szánták, megkésett áprili elsejei tréfának?

Figyelt kérdés
Konkrétan erre gondolok: http://www.youtube.com/watch?v=USppwjVG43I Kérem, nyugtasson meg valaki, hogy ezt egyfajta paródiának akarták, nem gondolták komolyan, mert az egyszerűen nem lehet!
2010. júl. 16. 20:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja, még két kérdés:

1. Mit jelent az, hogy "Csinálj, amit akarsz, pa-pa-partyarc

de ne az igazival"?

2. Ugye a dal így arról szól, hogy a fószernak megtetszett SP egy bulin, és most össze akar jönni vele egy estére?

2010. júl. 16. 20:40
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

PA-PA-PAAAARTYAAAARCZ!! xD

Bitangpusztulatosan fostos dalocska xD

Szerintem szánalmas xD

2010. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok megint.

Őőő a szövegben szerintem ne próbálj értelmet keresni, ennél még 2 éves unokatestvérem is igényesebbet ír.

2010. júl. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a trágyát részegen, lemattulva biztos jól lehet hörögni :D Ja, szerintem is egymást akarják felcsipkedni, pár ez az SP mintha vonakodna kissé :D Ha ezt komolyan gondolták, akkor valószínűleg már csak az IQ-tesztjükön lehetne nagyobbat röhögni :D
2010. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez degáz fluor is ment sp után régen még a ge*igránát ugy ahogy elment de ez.... na eggyit róluk
2010. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, köszönöm internet, hogy ilyennek kell kitennem fejlődő személyiségemet *sigh* 14/L
2010. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy nagyon szeretnélek megnyugtatni, hogy ez csak egy vicc, de sajnos ezek ezt komolyan gondolták ( szándékosan nem "őket" írtam ). Elkeserítő, hogy ez a színvonal ma itthon. De tényleg erre van igény? Botrány komolyan!!
2010. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

ez a szám arról szól, hogy az "előadó" péntekenként a bulikban össze vissza csajozik, és csak kalandokba bonyolódik, de a hétköznapokon ő is a szerelmet keresi, mint mindenki más.

"Csinálj amit akarsz, pa-pa-party arc" azzal a jelentéssel ír, hogy bulikban érezd jól magad, szórakozz, de ne a szerelmet(igazit) keresd..

ennél értelmesebben nem tudtam leírni :)

Fluor nem 1-2éve van a szakmában és egyáltalán nem csinálja rosszul.ő a magyar rap egyik alapítója a Hősökkel, Animal Canibals-el és Sub Bass Szabival együtt. Az már más kérdés, hogy Sp mire veri magát. bár neki is vannak jó számai, az emberek 90%a a külseje miatt ítéli el, amit szintén nem tudok megérteni, mert manapság minden második tizenéves úgy néz ki mint Éder Krisztián. egyébként mielőtt befutott volna, neki is jó számai voltak, rendelkeztek mondanivalóval és nem divatból hallgatták. Végezetül: ha a sok elvakult kritizáló egyszer átolvassa a partyarc című szám szövegét, rájön, hogy van értelme, jelentéssel bír. nem összehasonlítható némely másik nagy slágerrel, de az ziher, hogy nem a semmiért örvend ekkora köztudatnak.

2010. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem alacsony minőségű tucatzene. Helyes sorrendbe rakták a szavakat, ezért akárki megérti, ez nem vitás (xD), de nincs benne semmi különlegesség, csak 2 gyógyegér adja a laza csávót és erre manapság egy csomóan gerjednek... én értéktelen majomkodásnak tartom, de persze ízlések és ficamok különböznek :)
2010. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

""Csinálj amit akarsz, pa-pa-party arc" azzal a jelentéssel ír, hogy bulikban érezd jól magad, szórakozz, de ne a szerelmet(igazit) keresd.. "


- Szóval a 'de ne az igazval' valójában azt jelenti, hogy 'de ne az igaz szerlemet keresd'? Eddig azt hittem, tudok magyarul. Értem én, hogy miről akar szólni, csak nem azt fejezi ki szöveg. És az tény, hogy úgy tűnik, mintha Flour SP-hez énekelne, és viszont.


Ami meg a dalszöveg és a népszerűség kapcsolatát illeti, emlékezz, mekkora sláger volt pl. a Call on Me.

2010. júl. 18. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!